logo

В Австрії, у будинку де народився Гітлер, розмістять відділення поліції

Влада Австрії прийняла рішення розмістити відділення поліції в будинку, де народився лідер Третього рейху Адольф Гітлер, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает http://stolitsa-club.comПоліція не переїде в будівлю відразу ж, спочатку її повинні перепроєктувати. МВС оголосило про проведення тендера для архітекторів з усього ЄС, щоб знайти найкращий варіант для майбутньої перепланування будівлі. Як очікується, результати конкурсу оголосять у першій половині 2020 року.


“Майбутнє використання цього будинку під потреби поліції має ясно продемонструвати, що ця будівля ніколи більше не буде нагадувати про націонал-соціалізм”, — зазначив міністр внутрішніх справ Вольфганг Пешорн.


Також наголошується, що колишня власниця будинку в місті Браунау-на-Інні отримала відступні в розмірі 812 тисяч євро.Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/v-avstriyi-u-budynku-de-narodyvsya-gitler-rozmistyat-viddilennya-politsiyi.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.