logo

Лукашенко приїхав до Сербії: Його запланований виступ у парламенті спричинив скандал

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

Об этом сообщает http://sitinvest.net

Біля трапа літака Лукашенка зустрічав сербський колега Александар Вучич. Офіційні переговори двох президентів призначені на 3 грудня. У програмі запланована зустріч Лукашенка з головою Народної скупщини (парламенту) Сербії Майєю Гойковіч і депутатами.

Запланований виступ Лукашенка в парламенті Сербії викликав скандал. Голова Демократичної партії Сербії Санда Рашковіч-Івіч заявила, що через позицію Лукашенка щодо Косова (Мінськ незалежність Косова не визнає), президент Сербії має прийняти гостя, але зустріч білоруського президента з місцевими депутатами – знущання над демократією.

"У Білорусі в парламенті немає опозиції. Навесні, мабуть, перед парламентськими виборами у нас виступить Кім Чен Ин, щоб поділитися з режимом досвідом і передати знання про виборчі процеси", – заявила політик.

Вучич присоромив Рашковіч-Івіч за такі висловлювання, сказавши, що із задоволенням прийме Лукашенка і розповів, як екслідер Сербії Борис Тадич ховався від білоруського колеги в ресторані.

Як очікується, президенти обговорять розвиток політичного діалогу та економічної взаємодії, зокрема, перспективам збільшення товарообігу, ініціативам зі створення спільних виробництв і запуску взаємних інвестиційних проєктів.

Паралельно візиту президента в Белграді відбудеться білорусько-сербський бізнес-форум. Очікується, що під час бізнес-форуму будуть підписані контракти на постачання білоруської продукції приблизно на $100 млн.

Нагадаймо, 25 листопада Лукашенко розказав, чому у новому білоруському парламенті немає опозиції.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/svit/lukashenko-priikhav-do-serbii-yogo-zaplanovaniy-vistup-u-parlamenti-sprichiniv-skandal-201912021073350”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.