logo

У Луцьку майстер ЖКП №3 викинув каналізаційні відходи на території будинку (фото)


Під час чергування по території інспектором відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста було виявлено та зафіксовано факт самовільного викачування на прибудинкову територію каналізаційних відходів майстром ЖКП №3 Матвійчук О.В.

Об этом сообщает http://ratelkz.com


Про це повідомили на Facebook-сторінці муніципальної варти.


Згідно пояснень майстра, в будинку по проспекті Президента Грушевського, 33 , у підвальному приміщення прорвало каналізаційну трубу і ця особа нічого кращого не придумала як здійснити викидання каналізаційних відходів на територію загального користування.


«Прикро, що через таку халатність понад сотня людей, що там проживають, повинні ходити через викачані нечистоти», – написали муніципали.


Окрім того, ця територія відноситься до ЖКП №3, керівнику якого видано припис на прибирання твердого покриття впродовж дня та вжиття заходів до майстра свого підприємства.


«На майстра було складено протокол за порушення ст.152 КУпАП, п.п. 2.5.5.1.1 Правил благоустрою міста Луцька. Штраф за вказане порушення, як на посадову особу — від 850 до 1700 грн», – повідомили у департаменті.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:


  • У Луцьку змусили підприємство забрати землю з дороги
  • У Луцьку знову продавали алкоголь у заборонений час
  • У Луцьку демонтують 10 кіосків "Теремно Хліб"


Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/50078/u-lutsku-mayster-zhkp-3-vikinuv-kanalizatsiyni-vidhodi-na-teritorii-budinku-foto/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.