logo

$33,8 млрд за місяць: Нефьодов похвалився рекордними надходженнями митниці

Голова Державної митної служби Максим Нефьодов — $33,8 млрд за місяць: Нефьодов похвалився рекордними надходженнями митниці
Голова Державної митної служби Максим Нефьодов
Фото: Главком


Середньоденні надходження митниці за останній тиждень рекордні — $93 млн

Об этом сообщает http://viptrade.biz


Голова Державної митної служби Максим Нефьодов повідомив, що у грудні план надходжень митниці виконано на 109%, що становить $33,8 млрд .


Про це Нефьодов написав на своїй сторінці у Facebook.


«План виконано на 109% в гривні, в $ навіть не хочеться писати, аби не вихвалятись (24.5% втрат від курсу в грудні порівняно із бюджетом). Рекордні середньоденні надходження за останній тиждень — $93 млн ($81.5 млн рік тому)», — зазначив очільник митниці.Він також подякував всім, хто зробив це можливим – «в першу чергу, сумлінному бізнесу, зусиллями якого наповнюється бюджет, а також всьому колективу нової митниці.


Раніше міністерка фінансів пояснила, чому митниця дає мало доходів.


Читайте також:
  • Курс на Нову митницю? Куди доїде Нефьодов у 2020 році


Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/338-mlrd-za-misyac-nefodov-pohvalivsya-rekordnimi-nadhodzhennya-mitnici-649806.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.