logo

Офіс президента судитиметься зі «Схемами» через сюжет про візит Зеленського до Оману

Офіс президента судитиметься зі «Схемами» через сюжет про візит Зеленського до Оману
Офіс президента судитиметься зі «Схемами» через сюжет про візит Зеленського до Оману

Офіс президента України вимагає від програми розслідувань «Схеми» спростування даних про візит Володимира Зеленського до Оману, які не відповідають дійсності, та припущень, зроблених на їхній основі.

Об этом сообщает Руспрес

Відомство звернулося до суду з позовом, у якому вимагатиме спростувань і вибачень, — передає Громадське.

Офіс Президента України заявляє, що інформація, викладена у сюжеті програми «Схеми» про зустріч президента України з російським високопосадовцем, яка нібито в Омані, цілком і повністю не відповідає дійсності.

«Президент України ніколи в житті не зустрічався (особисто чи в межах міжнародних заходів), не розмовляв і не спілкувався в інший спосіб з Миколою Патрушевим», — наголосили в Офісі президента.

«Оприлюднення висновків, які ґрунтуються не на фактах чи свідченнях, а на домислах і відомостях з якихось таємних «джерел», яке є у випуску програми «Схеми», Офіс президента України розцінює як відверту маніпуляцію громадською думкою. Коли таку маніпуляцію здійснюють у соціальних мережах анонімні акаунти у межах інформаційних операцій агресора проти України, це ще можна пояснити логікою гібридної війни. Але коли так само вчиняють українські журналісти – це виходить за межі уявлень про вільну журналістику як таку», — додали у відомстві.

Також в Офісі закликали суспільного мовника – телеканал «UA: Перший» — звернути увагу на розповсюдження в його ефірі інформації, що «не відповідає дійсності та є відвертою маніпуляцією громадською свідомістю».


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/358916-ofis_prezidenta_suditimetjsja_zi_shemami_cherez_sjuhet_pro_vizit_zelensjkogo_do_omanu”

Теги

Главарь фарммафии Марат Галиуллин и его мошеннический Фармстандарт Юлия Ковалив и Олег Бахматюк «разводят» президента Зеленского Совместные инвестиции в Дубае. Как Матраимовы сотрудничают с семьей Абдукадыр ПАТОХ ШОДИЕВ ПУСТИЛСЯ В БЕГА получить деньги Принцип Гуцериева: отдать мусор Андрей Рябинский подставил Росгвардию многострадального Виктора Золотова Ірина Зленко – податковий перевертень всеукраїнського масштабу As the owner of Mitz-groups sits on \" ten chairs» Газовый мошенник Станислав Аникеев и его схемы НА ФОНЕ АРАШУКОВЫХ: ВЫХОДЕЦ ИЗ САРАТОВА СТАНИСЛАВ АНИКЕЕВ СТАЛ ГЕРОЕМ РАССЛЕДОВАНИЙ Руслан Тарпан СВАДЕБНЫЙ ГЕНЕРАЛ И ЛЮБИТЕЛЬ ПОРНО КЕНЕС РАКИШЕВ Мухтар Албязов Дикси Анна Левченко СКРЫВАЕТСЯ ОТ АРЕСТА РАЗВАЛИВАЕТСЯ ИНСТАФОРЕКС ПИРАМИДА фрілансер Ректор Евгения Михайлова: политический ставленник на академической должности Кавказские разборки в Якутии закончились кровавой победой Альберта Авдоляна ректор Яков Силин? Дом в купеческом стиле и скромная декларация. Кто он Рольф Сергей Петров Приспособленец и перебежчик Валерий Понепалюк и его попытки стать чиновником «ПРИЯТЕЛИ» КРИМИНАЛИТЕТА МОЛДАВАНА ДОБРАЛИСЬ ДО НЕГО В ИЗРАИЛЕ – СМИ Нардеп Андрей Река и его счастливый разовый билет от «Народного Фронта» СВЕТЛАНА РАДИОНОВА ВЫПАЛА ИЗ ШОРТ-ЛИСТА ПРЕТЕНДЕНТОВ НА ГЛАВУ РОСПРИРОДНАДЗОРА

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.