logo

"Всі ж знають, що переможе гурт Little Big": відомий український телеведучий потрапив у скандал через Євробачення

Остапчук під час свого виступу порадив глядачам не купувати квитки на Євробачення, оскільки "всі ж знають, що переможе Little Big".

4 березня Володимира запросили розігрівати публіку перед концертом групи KAZKA / Instagram eurovision

Ведучий Володимир Остапчук потрапив у скандал через Євробачення. Український телеведучий заявив, що перемогу на конкурсі отримає російський гурт Little Big.

Об этом сообщает Роспрес

4 березня Володимира запросили розігрівати публіку перед концертом групи KAZKA, який відбувся у Палаці Спорту. Під час свого виступу Остапчук відпускав жарти, деякі з яких викликали подив у глядачів. Так, Володимир, під час свого виступу порадив глядачам не купувати квитки на Євробачення, оскільки "всі ж знають, що переможе Little Big".

"Всі ж знають, що переможе гурт Little Big, правильно? Ну як би, ніхто не сумнівається навіть", — заявив Остапчук.

Ця фраза викликала подив у присутньої публіки на концерті, і по залу замість оплесків прокотився невдоволений гомін.

Відео моменту сам Остапчук опублікував у своїх stories в Instagram.

Як повідомляв УНІАН, на Євробаченні 2020 Росію представить фріковий гурт Little Big. Від України на конкурс поїде гурт Go-A.

Українська співачка Jerry Heil також передбачила перемогу Росії на Євробаченні-2020 та спровокувала скандал.Джерело статті: “https://www.unian.ua/lite/kino/10903394-vsi-zh-znayut-shcho-peremozhe-gurt-little-big-vidomiy-ukrajinskiy-televeduchiy-potrapiv-u-skandal-cherez-yevrobachennya.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.