logo

Скандальне сграфіто на фасаді «Карпатської казки» пропонують зрізати і передати в музей


Як повідомляла Фіртка раніше, утеплення дитсадка «Карпатська казка» відновили у кінці вересня. Нагадаймо, роботи на фасаді ДНЗ на вулиці Надвірнянській були змушені припинити через те, що фасад дитсадка розписаний.

Об этом сообщает http://smiua.net


Члени батьківського комітету дошкільного закладу також проголосували за утеплення будівлі, пише Фіртка.


Голова батьківського комітету дитячого садка Лілія Тимофеєва сьогодні на сесії міської ради звернулася до міського голови.


“Ми представники батьківського комітету садка “Карпатська казка”. Відколи в нас діє програма енергоефективності, ми, як один з найбільших садків міста, вирішили це впровадити. Проти цього був лише один батько – художник. Роботи були припинені. Обговоривши всі питання, обробивши всю інформацію, батьки дійшли згоди голосуванням про утеплення. Роботи відновилися. На жаль, останній тиждень у Фейсбуці тривають образи у сторону батьків та вихователів. Нас обурив допис зі спаленням книжок на фоні “Карпатської казки”. Фото зроблене ще молоддю Гітлера. Ми вимагаємо пулічного вибачення”, – говорить Лілія Тимофеєва.


Крім того, вона запропонувала альтернативу – зрізати сграфіто і передати одному із музеїв Івано-Франківська.


Джерело статті: “https://prykarpattya.org/news/73109”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.