1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain (site) 1INFO.NET IS FOR SALE.  Information and contacts here >>>

Домен (сайт) 1INFO.NET ПРОДАЁТСЯ. Информация и контакты сдесь >>>

+15 RSS-лента RSS-лента

Про політику і політиків

Автор блога: Станіслав Шух
Євромайдан. Силовий сценарій не допоможе вийти з кризи
Автомобілі набиті вояками внутрішніх військ, спокій і якась безтурботність у останньому інтерв’ю президента для вітчизняних ЗМІ, пафос у риториці головних спікерів Партії регіонів – все це є демонстрацією того, що Янукович пішов ва-банк, окопався і вирішив тримати оборону до останнього, періодично контратакуючи опонентів.
""

Картина дня дала всім зрозуміти, що Азаров таки продовжить міцно триматися за прем’єрське крісло і для ролі жертвенної вівці його поки що не готують. Більше того, провал голосування навіть додав балів одному з головних «улюбленців» #Євромайдану та дещо похитнув позиції опозиційних сил,
Осінній “Юльтиматум” або вплив Юлії Тимошенко на зовнішню політику України
Чим менше часу залишається до початку Вільнюського саміту, тим з більшою активністю політики в Україні та Європі обговорюють долю ув’язненої Тимошенко.
Звільнення українського екс-прем’єра є однією з головних умов для подальшого розвитку відносин між Україною та Європою.
Вже більше двох років, а саме стільки ув’язнена Юлія Тимошенко, європейські політики продовжують з дня у день твердити про те, що вибіркове правосуддя в нашій державі є однією з головних перепон для остаточного позитивного рішення про асоціацію напередодні Вільнюського саміту «Східного партнерства» у листопаді.
Закарпаття має шанс
Закарпаття має шанс

Сонячний весняний день. Київ. Центральний залізничний вокзал. Біля вагонів поїзду «Київ-Ужгород» метушиться чимало людей. Очікуючи доки провідник призначеного мені долею і працівницею залізничної каси вагону проведе «паспортний контроль», розглядаюся і прислухаюся до голосів оточуючих. Виявляється, що більша частина подорожуючих в напрямку Закарпаття таки є закарпатцями – яка приємна несподіванка.
Що таке корупція в українських ЗМІ?
Поняття «корупція» настільки глибоко вкоренилося в свідомості українців, що більша частина співгромадян вважає це звичним буденним явищем. Суспільство вже звикло і спокійно реагує на періодично виникаючі корупційні скандали та гучні розслідування. Часто в медіа просторі з’являється інформація про чергового чиновника, якого доблесні працівники правоохоронних органів спіймали на хабарі. Процвітає корупція практично всюди, як серед службовців найвищих рангів, так і серед контролерів в приміському транспорті. В медицині, освітній галузі, дозвільній сфері, правоохоронній системі і т.д. – всюди ми зустрічаємося, а інколи і самі беремо участь в корупційній діяльності.
З корупцією борються всіма можливими і неможливими методами. Проте, як показує практика, майже весь пострадянський простір охоплений корупційною лихоманкою і попри всі гучні заяви високопосадовців та низку антикорупційних програм цю проблему побороти не вдається.
Вибори - пріорітет вільної людини
Соціум може дистанціюватися від політики, але
політика ніколи не дистанціюється від соціуму.
ВИБОРИ - ПРІОРИТЕТ ВІЛЬНОЇ ЛЮДИНИ
Право голосу – це один із тих факторів, який робить людину людиною, даючи їй можливість самій формувати своє майбутнє. За допомогою механізму волевиявлення кожен член суспільства може вносити свою персональну частку в розбудову держави та управляти державними інституціями.
В античному світі цим правом скористась могли далеко не всі. Тільки привілейованим класам – верхівці суспільства було дозволено таку розкіш.

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...