1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

Авторам Обратная связь Регистрация Поиск

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video  

 Євромайдан. Силовий сценарій не допоможе вийти з кризи

Автор
Опубликовано: 1142 дня назад (5 декабря 2013)
Автомобілі набиті вояками внутрішніх військ, спокій і якась безтурботність у останньому інтерв’ю президента для вітчизняних ЗМІ, пафос у риториці головних спікерів Партії регіонів – все це є демонстрацією того, що Янукович пішов ва-банк, окопався і вирішив тримати оборону до останнього, періодично контратакуючи опонентів.
""

Картина дня дала всім зрозуміти, що Азаров таки продовжить міцно триматися за прем’єрське крісло і для ролі жертвенної вівці його поки що не готують. Більше того, провал голосування навіть додав балів одному з головних «улюбленців» #Євромайдану та дещо похитнув позиції опозиційних сил,

а також тих політиків, які ще вагаються з вибором майбутнього політичного шляху.
Відставки уряду не сталося, а це означає, що далі варто чекати тільки на впертий опір та посилення конфронтації – така тактична перемога може стати причиною стратегічної поразки влади і в подальшому тільки посилить політичний та економічний колапс в країні.
І з іскри розгориться полум’я…
Безглуздий і жорстокий розгін студентського майдану став тим головним каталізатором, який змусив вийти на вулиці тисячі і тисячі громадян нашої країни. Людина, яка віддавала такий наказ, або позбавлена природою будь-яких форм і проявів інтелекту, або ж робила це абсолютно свідомо, розуміючи, що не просто дмухає на полум’я, а виливає на нього кілька тонн легкозаймистої рідини…
Але і на цій стадії народний гнів ще можна було зупинити, звільнивши всіх відповідальних правоохоронців включно з міністром Захарченком та порушивши кримінальні справи проти тих бійців «Беркуту», які вилили на останню ложку владного меду цілу діжку дьогтю.
Влада ж зробила все з точністю до навпаки: студенти – провокатори, «Беркут» - жертва нападу, Янукович з Азаровом – взагалі святі та нічого не знали про звірства правоохоронців.
Якщо вірити останньому твердженню, то виходить, що в самій столиці України численний воєнізований загін може безкарно бити мирних громадян, а президент і прем’єр дізнаються про це ледь не від журналістів. Тобто перші особи країни не знають, що діється у них під носом, не володіють реальною картиною подій, а значить не можуть об’єктивно виконувати свої обов’язки, покладені на них українським народом…
Мілкі кадрові «репресії», які були зроблені з величезним запізненням по відношенню до начальника київської міліції, «на погоду» сильно не вплинули – надто дрібна жертва для такої резонансної події.
Вікторе Федоровичу, вчіть історію!
Історія має властивість повторюватись – українські чиновники, в т.ч. високопоставлені, мають властивість її не знати, а варто було б…
Розумію, що зараз, коли ситуація в Україні максимально напружена і кожна секунда часу є на вагу золота, у Вас не має можливості піднімати історичні трактати. Але варто на мить перестати слухати своїх консультантів, сприймати поради приближених осіб і прочитати буквально кілька рядків в українській або ж в російській Вікіпедії про події, які відбулись 22 січня 1905 року в столиці Російської імперії – Криваву неділю.
Зараз в Україні події розвиваються багато в чому подібно, але у Вас ще є шанс все зупинити і вчасно натиснути на гальма.
Адже тоді оточення Миколи ІІ отримало тактичну і жорстоку перемогу над мирними демонстрантами, яка в недалекому майбутньому обійшлась всій імператорській родині дуже великою ціною – Ви 100% чули про цю ціну… Тоді, як і тепер, був шанс все зупинити; тоді, як і тепер, керівникам країни не варто було покладатися на силу зброї та самодурство військових. Історія дає Вам шанс, шанс не зробити одну з найбільших своїх помилок, шанс увійти історію якщо не прогресивним реформатором, то хоча б керівником країни, на совісті якого не буде людської крові (за сьогоднішні події ще можна буде попросити вибачення).
Після останнього Вашого інтерв’ю склалося враження, що зараз Ви перебуваєте в іншій реальності і не усвідомлюєте тих речей, які відбуваються в країні.
Умівкніть комп’ютер, (сподіваюсь він у Вас є) і просто прогляньте на інформаційні стрічки будь-яких 10 (провладних чи опозиційних, не має значення) новинних сайтів – після отриманої інформації така недоречна посмішка зникне з Вашого обличчя. Країна реально вже не є і не стане тою, якою була буквально тиждень тому, і Ви повинні з цим змиритися, а якщо не зможете – піти.
Вам потрібно звикнути жити з новим суспільством, яке вміє думати, хоче і буде відстоювати свої права та прагне відштовхнутися від середньовічно-феодальної системи, в якій зараз змушене перебувати.
Повірте, таке мирне суспільство є набагато кращим ніж те, яке в 1917 році знищувало храми, розстрілювало інтелігенцію та (тут увага!) владу, грабувало і руйнувало все, що було навколо.
В ці дні багато в чому саме від Вас залежить, чи зупиниться український народ на рівні мирних демонстрації, чи буде трансформований у більш рішучу і ефективну формацію, яка діятиме вже не лозунгами, пікетами чи транспарантами, а більш жорсткими і агресивними методами. Задумайтесь, пане Президенте і вчіть історію!
Чи переможе здоровий глузд?
Якщо б перед розгоном студентського майдану президент звернувся до політичних експертів, то 100 із 100 опитуваних йому б порадили цього не робити. Якщо б після звірств «Беркуту» на Банковій та на студентському майдані Янукович звернувся до політичних експертів за порадою, то 100 із 100 опитаних порадили б йому звільнити Захарченка і максимально жорстоко покарати всі підрозділи, які брали участь у звірствах. Проте він цього не зробив…
Якщо зараз знову ж таки опитати 100 експертів щодо необхідності застосування силового сценарію, то 100 із 100 таких експертів (якщо звичайно це не політичні диверсанти) відрадили б від такого сценарію. Перебіг перших днів #Євромайдану підтверджує, що політичні консультанти Януковича, або повністю втратили свою кваліфікацію, або ж навмисно штовхають керівництво країни на радикальні та безглузді кроки…
Проте наявність та постійний довіз в Київ бійців спецпідрозділів вказує на те, що чеку з гранати уже знято, а відсутність Гаранта в Києві повинна, за задумом його «професійних» консультантів, відбілити його репутацію у випадку, якщо вірні ландскнехти знову «перегнуть палку».
Post scriptum
Багато істориків сходяться на думці, що якби в 1905 році Микола ІІ вийшов до демонстрантів та вислухав їх вимоги – насильства вдалось би уникнути, а діалог з лідерами протесту допоміг би повністю вирівняти ситуацію на свою користь. Тоді Миколою ІІ цього зроблено не було, і в подальшому це зіграло дуже незавидну роль в долі імператора та його родини.
Історію таки варто вчити…
Если понравилось, то обязательно поделитесь публикацией с друзьями в соцсетях  

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!НОВОЕ


Зачем украинским детям учить точные науки?
Зачем украинским детям учить точные науки?
Байден снова намекнул о корупции в Украине, а Порошенко прогнулся под Трампа
Байден снова намекнул о корупции в Украине, а Порошенко прогнулся под Трампа
Жириновского ждут не простые времена в России
Жириновского ждут не простые времена в России
Украина сырьевой придаток мировой экономики: на примере металлургии
Украина сырьевой придаток мировой экономики: на примере металлургии
Статус женщин в Саудовской Аравии «повысили» до домашних животных
Статус женщин в Саудовской Аравии «повысили» до домашних животных
Мир в 2017 по версии  «The Economist» - победившего крыла глобалистов
Мир в 2017 по версии «The Economist» - победившего крыла глобалистов
Путин и агенты ФСБ? Разоблачаем!
Путин и агенты ФСБ? Разоблачаем!
2017 после Рождества - Ростислав Ищенко
2017 после Рождества - Ростислав Ищенко
Говорите громче, позируйте четче. Гугл все пишет
Говорите громче, позируйте четче. Гугл все пишет
Путин в своей речи не оправдал надежды «цивилизованного человечества»
Путин в своей речи не оправдал надежды «цивилизованного человечества»
Начат процесс по реорганизации Украины
Начат процесс по реорганизации Украины
Как Германский Кёльн стал столицей Марокко
Как Германский Кёльн стал столицей Марокко
Утилизаторы населения планеты
Утилизаторы населения планеты
Виктор Пинчук, враг Украины?
Виктор Пинчук, враг Украины?
8 мифов о земле и космосе, о которых Вы даже не догадываетесь!
8 мифов о земле и космосе, о которых Вы даже не догадываетесь!
Ударные вертолеты «истребители танков». Топ-10
Ударные вертолеты «истребители танков». Топ-10
Рабы капитализма или современное рабство
Рабы капитализма или современное рабство
Pages: 1 2 3 4 >>
Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...

НОВОСТИ ИЗ СЕТИ

Loading...