1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain (site) 1INFO.NET IS FOR SALE.  Information and contacts here >>>

Домен (сайт) 1INFO.NET ПРОДАЁТСЯ. Информация и контакты сдесь >>>Осінній “Юльтиматум” або вплив Юлії Тимошенко на зовнішню політику України

Автор
Опубликовано: 2196 дней назад (14 августа 2013)
Чим менше часу залишається до початку Вільнюського саміту, тим з більшою активністю політики в Україні та Європі обговорюють долю ув’язненої Тимошенко.
Звільнення українського екс-прем’єра є однією з головних умов для подальшого розвитку відносин між Україною та Європою.
Вже більше двох років, а саме стільки ув’язнена Юлія Тимошенко, європейські політики продовжують з дня у день твердити про те, що вибіркове правосуддя в нашій державі є однією з головних перепон для остаточного позитивного рішення про асоціацію напередодні Вільнюського саміту «Східного партнерства» у листопаді.
Ультиматум Кокса-Кваснєвського. Останнє попередження для офіційного Києва?
Нещодавня зустріч, яка відбулась 31 липня з президентом України Віктором Януковичем та представниками Європарламенту Олександром Кваснєвським і Петом Коксом, ще раз підтвердила прагнення політиків з Євросоюзу остаточно вирішити «питання Тимошенко» ще до початку саміту Східного партнерства.
Зокрема, інтернет-ресурс LB.ua, посилаючись на власні джерела, повідомив про те, що Олександр Кваснєвський і Пет Кокс призначили термін, до якого має бути прийняте рішення про звільнення Юлії Тимошенко - 20 вересня 2013 року. До цього дня місія Європарламенту, яку представляють згадані представники Європарламенту, повинна сформулювати рекомендації для Єврокомісії щодо підписання угоди про асоціацію з Україною. І якщо до 20 вересня нічого не зміниться, то вони - Кваснєвський і Кокс - навряд чи дадуть позитивний відгук – наголошує джерело.
Беручи до уваги, той факт, що Україна в черговий раз опинилась у ситуації «між молотом та наковальнею», Банковій необхідно буде прийняти остаточне рішення вже найближчим часом.
Торгові війни як елемент «сватання» України в Митний Союз?
Чергова торгова війна з РФ, яка розгорілась навколо української кондитерської продукції «Рошен» знову нагадала українській стороні, що на двох стільцях сидіти важко і практично нереально. Якщо до цих під Україні ще вдавалося балансувати у відносинах між Україною та двома геополітичними гігантами – ЄС та МС, то вже найближчим часом таке балансування буде ускладнене черговою «сезонною газовою війною», яка вже традиційно розпочинається між українською та російською стороною з початком опалювального сезону.
Адже погодьтесь, що недарма Газпром «закривав очі» на порушення українською стороною умов двостороннього договору про постачання газу. Цілком зрозуміло, що про штрафні санкції ніхто не забув. Навпаки, «затишшя перед бурею» свідчить про те, що Кремль чекає на слушний момент, щоб використати козирну «газову» карту в складній багатоходовій грі.
В Москві керуються давньою логічною схемою, згідно якої опонент найкраще сприймає аргументи в той момент, коли у нього стоїть гостра необхідність у чомусь.
Не складно спрогнозувати, що з наближенням холодів, буде відчутним і похолодання у відносинах між Україною та Російською Федерацією…
Саме тому вже до листопада українській стороні необхідно буде або залучатися підтримкою європейського політикуму в газових війнах, або ж «підняти лапки догори» і здатися на милість Кремля…
Зіта Гурмаі – «п’яте колесо» в піар-кампанії…
Візит депутата Європарламенту Зіти Гурмаі та відвідування ув’язненої №1 в лікарні «Укрзалізниці» в Харкові хоч і не викликав серйозного інтересу в Україні, зате створив відчутний інформаційний резонанс в Євросоюзі.
Нагадаю, що 31 липня після відвідин Юлії Тимошенко депутат Європарламенту від фракції Прогресивного альянсу соціалістів та демократів заявила, що лікування Тимошенко протягом усього терміну ув’язнення коштуватиме держбюджету України 200 млн. грн, що за словами Гурмаі її шокувало.
«Вартість її лікування за 8 років складе більше, ніж те, що, вважається, вона вкрала, коли підписувала договір по газу. Люди взагалі знають, скільки вона коштує платникам податків тут? Вони знають, скільки коштує її одяг в колонії? Це звичайно був шок для мене. Але це також говорить про те, що за нею ведеться особливий догляд», - заявила євродепутат.
Візит Гурмаі викликав серйозне обурення в вищих політичних європейського континенту. Зокрема, Ельмар Брок, Голова Комітету у закордонних справах Європейського парламенту, у своїй заяві прокоментував це так:
«Я приголомшений поведінкою делегації соціалістів та угорського депутата від Європарламенту Зіти Гурмаі, яка втерлася в довіру до Тимошенко і дала аматорську оцінку стану її здоров’я. Я також вражений тим, що депутат-соціаліст прийняла існування вибіркового правосуддя. Швидше за все, це пов’язано з комуністичною традицією її партії», – зазначив Брок.
Цікаво, що в українському суспільстві та медіа ця піар-кампанія не наштовхнулася на серйозну реакцію – українці в значній мірі стали байдужими до політики та до долі українських політиків, незалежно від політичної орієнтації та партійної приналежності останніх. Тому старання у даній справі виявились нікому непотрібною роботою, яку змогли «оцінити» тільки в ЄС…
І наостанок
Як це не парадоксально звучить, але навіть за ґратами Юлія Тимошенко відіграє відчутну роль в зовнішньополітичних відносинах між Україною та великими континентальними гравцями сьогодення.
Позиція української владу у вирішенні «питання Тимошенко» багато в чому вплине на майбутній зовнішньополітичний курс держави.
Вільнюський саміт вже не за горами, а тому офіційній Банкові необхідно остаточно визначитись та озвучити свої позиції до його початку, інакше українці ризикують остаточно зіпсувати відносини з Російською Федерацією та так і не встигнуть налагодити їх з Європейським Союзом.

політичний оглядач Станіслав Шух
Если понравилось, то обязательно поделитесь публикацией с друзьями в соцсетях  

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...