1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain (site) 1INFO.NET IS FOR SALE.  Information and contacts here >>>

Домен (сайт) 1INFO.NET ПРОДАЁТСЯ. Информация и контакты сдесь >>>Китай заявив, що перестане копити американські долари.

Автор
Опубликовано: 2056 дней назад (28 ноября 2013)
""

Китай висадив справжню економічну бомбу, і основні ЗМІ в США це майже повністю приховали. Центробанк Китаю вирішив, що «накопичення іноземної валюти більш не відповідає інтересам Китаю».
У третьому кварталі 2013 року китайські золотовалютні резерви складали приблизно $3.66 трильйона. І, звичайно ж, їх бОльшая частина складається з американських доларів. На протяг багатьох років Китай нагромаджував долари і дуже прагнув утримувати високу вартість долара і низьку вартість юаня.

Однією з цілей цього було здешевлення китайських товарів на світовому ринку. Проте зараз Китай оголосив про те, що настав час перестати нагромаджувати американські долари. А якщо це насправді так, то багато американських аналітиків передбачають, що незабаром Китай перестане купувати і американські борги. Навряд чи варто говорити, що все це украй погано для США.
Багато років Китай систематично підтримував вартість долара США і утримував курс юаня на значно нижчому рівні. Це привело до масивного припливу наддешевих товарів з тихоокеанського регіону до великого задоволення американських споживачів. Наприклад, якщо ви коли-небудь заходили в магазин, де всі товари продаються за один долар, то ви замислювалися про те, як хтось вмудряється отримувати прибуток, виробляючи ці товари і продаючи їх всього за один долар?
Правда полягає в тому, що якщо ви перевернете ці товари, то побачите, що всі вони виготовлені за межами Сполучених Штатів. Насправді, якщо ви – типовий американець, то слова «зроблено в Китаї» швидше за все написані практично на всьому, що є у вашому будинку.
Завдяки нашій масований незбалансованій торгівлі з Китаєм з нашої країни пішли десятки тисяч підприємств, мільйони робочих місць, а трильйони наших доларів витекли з країни і переправилися до Китаю. А зараз Китай, очевидно, вирішив, що з нашої економіки вже багато чого не напотрошишь і пора дозволити долару закотитися. Як я говорив вище, Китай оголосив що збирається припинити нагромаджувати резерви іноземної валюти...
Народний Банк Китаю говорить, що активи в іноземній валюті більш не приносять вигоди його країні, що є ще однією ознакою того, що творці політики управлятимуть закупівлями доларів, які стримують підвищення курсу юаня. «Нагромаджувати іноземні валютні резерви більш не на користь Китаю», – заявив Йі Ган,
заступник глави Центробанку, на форумі China Economists 50 Forum в університеті Цинхуа. Монетарные власти «главным образом» прекратят обычные интервенции на валютном рынке и расширят ежедневный коридор курса юаня, написал директор Центробанка Чжоу Сяочуань в статье, поясняющей принятые на прошлой неделе решения о реформе после съезда Коммунистической партии. Ни Ган, ни Сяочуань не указали временных рамок этих изменений.
""

Це не станеться за день, проте вартість американського долара піде вниз, і все те дешеве барахло, яке ви звиклися купувати у Волмарте і в магазинах однієї ціни стане набагато дорожче. Але, поза сумнівом, цей останній крок Китаю має набагато більше значення для боргу уряду США. Більшість американців начулися про те, що ми дуже залежимо від інших країн, таких як Китай, які дають нам грошей у позику. На даний момент Китай володіє майже 1.3 трильйона доларів наших боргових зобов'язань. До нещастя, як відзначає, CNBC, якщо Китай захоче перестати складувати наші долари, тобто вірогідність, що нагромаджувати наші борги вони також перестануть.
Аналітики розглядають цей крок як ознаку того, що Народний Банк Китаю натякає, що він дозволить курсу своєї валюти вагатися без інтервенцій з боку банку, тим самим усунувши необхідність тримати великі резерви в доларах. А якщо долар більше не потрібний, то банк може розглянути питання про скорочення придбань активів, номінованих в доларах США типа облігацій казначейства США (Treasurуs).
«Якщо вони мають намір скоротити придбання в майбутньому, тоді так, спробуйте знайти того, хто стане маргінальним покупцем», – говорить Річард Макгвайр, головний стратег по курсах валют в Рабобанке, сказав в інтерв'ю CNBC. «Федеральний резерв маніпулює покупками облігацій, і це додатково може потенційно привести до ведмедячого прогнозу для американських казначейських облігацій Treasurys».
""
Світ міняється, і більшість американців не мають жодного уявлення про те, що це означатиме для них. Коли попит на американські долари і облігації впаде, товари, які ми купуємо в магазині, коштуватимуть набагато дорожче, наш рівень життя знизиться, і кожному з нас (включаючи уряд США) набагато складніше братиме гроші у позику.
На жаль, зараз навряд чи можна що-небудь зробити із цього приводу. Коли йдеться про економіці, Китай грає в шахи, а США – в шашки. І до нас зараз починають доходити наслідки дурних рішень, які приймалися впродовж багатьох десятиліть.
Фальшиве процвітання, яким сьогодні насолоджуються більшість американців, скоро почне зникати, і більшості з них буде невтямки, чому це відбувається. Майбутні роки будуть дуже важкими, і я сподіваюся, ви до цього готуєтеся.
“The Economic Collapse”
Майкл Снайдер
Если понравилось, то обязательно поделитесь публикацией с друзьями в соцсетях  

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...