1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain (site) 1INFO.NET IS FOR SALE.  Information and contacts here >>>

Домен (сайт) 1INFO.NET ПРОДАЁТСЯ. Информация и контакты сдесь >>>Олігархічна природа євромайдану

Автор
Опубликовано: 2053 дня назад (9 января 2014)
Залишимо на совісті тих, хто наповнює собою євромайдан нашої столиці, мотиви і причини, що підштовхнули їх залишити рідний будинок в ім'я високих ліберальних цінностей. Розглянемо ретельніше тих, хто всіма можливими способами намагається оволодіти розумами і серцями українців активно використовуючи для цього підручні массмедіа.
Громадську думку України формують декілька олігархів – Пінчук, Ахметов, Коломойський, Курченко, Фірташ і Кавунів (і підлеглі ним структури). Ось таблиця основних власників ЗМІ:

""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.Зі всього медіа-простори можна виразно виділити ті ЗМІ, які представляють інформацію найбільш однобоко, – прямі трансляції з майдану, телемарафони, «Янукович повинен піти», прямі заклики до мобілізації (що в традиційній журналістиці недопустимо), відсутність думки другої сторони і так далі. Вийшла інша таблиця.


""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.


Серед телеканалів, що проявляють найбільшу активність, – «Tvi» (власник американський бізнесмен А.Альтман, із скандалом що змінив керівництво каналу в квітні 2013 р.), «Інтер» (власники Д. Фірташ і С. Льовочкин, що засудили розгін демонстрантів 30 листопада), «5-й канал» (власник П. Порошенко, що лазив на трактор) і канал «1+1» [служба ТСН] (власник І. Коломойський, з яким зв'язують партію «Свобода»).
Найбільш активними новинними виданнями і порталами є «Український Тіждень» і «Тіждень.ua» (реальний інвестор невідомий, інтереси представляє Р. Цупрік, якого пов'язують з БЮТ), а також газета «Коментарі» і новинний портал «Лівий Берег» (належали Ст Гайдукові, який продав свій медіахолдинг кілька днів тому невстановленій особі, за декілька днів видання вже пом'якшили опозиційну риторику).
Видання холдингу UMH С. Курченко, які спочатку раніше були яскраво опозиційними, на даний момент проявляють помірну активність. Найбільш активні інформаційні агентства – «Лігабізнесинформ» (власник невідомий) і «Уніан» (власник І. Коломойський). Атаку на Януковича почали Фірташ і Льовочкин (той самий, який наказав розганяти майданірующих в 4 ранки). Почали з того, що дали замовлення Мустафе Найему, що працює на Фірташа, організувати «євромайдан». Потім до цього євромайдану приєдналися лідери опозиції – що взагалі не розуміють, що це і навіщо, але що квапляться на халявную можливість попіаріться.
Потім Льовочкин розганяє вмираючий євромайдан і починається друга хвиля, відбувається ескалація конфлікту олігархів, оскільки до Фірташу і Льовочкину приєднуються Порошенку, Коломойський і Гайдук. Причому цілі Гайдука зрозумілі – скористатися ситуацією і продати залишки своїх медіа-активів подорожче – в сум'ятті майданів влада готова заплатити за них більше реальної вартості. Що він успішно здійснив, тому він і змився з України одним з перших.
Курченко, до речі, теж очевидно виторгував собі якісь преференції і видно вийшов з боротьби.
Крім того, в розкручування євромайдану активно включилися ряд ЗМІ, що фінансуються різними іноземними фондами, як європейськими, так і американськими. Яскравим прикладом цього є "Українська правда" А. Прітули, яка ради цього навіть поміняла назву (давно відомий бренд, в розкручування якого вкладені великі гроші, що натякає) на "Європейська правда".
До речі, логічно передбачити, що телеканали «Спільно.TV» і «112», запущені буквально перед самим євромайданом, були створені спеціально для його медіа-підтримка (і, швидше за все, помруть або ослабіють після його закінчення). За деякими даними, телеканал "112" належить С. Арбузову (або аффілірованним з ним особам). Саме група Арбузов-Курченко активно проштовхує вимоги відставки уряду - Арбузов спить і бачить себе прем'єр-міністром.
Але позиції «повсталих олігархів», і без того не найсильніші, слабіють з кожним днем. Зовнішньої підтримки, на яку вони розраховували, теж не досить (у ЄС і США теж не повні дурні сидять, природу даних явищ добре рахують).
Однозначний вивід з цього: вгорі олігархи ділять сфери впливу, а внизу страждають солдатіки-срочникі з ВВ і майданноє м'яса, що не розуміє, що не є суб'єктом даного процесу (ні на що не впливає).

по материалам www.novosti-novost
Если понравилось, то обязательно поделитесь публикацией с друзьями в соцсетях  

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...