1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain (site) 1INFO.NET IS FOR SALE.  Information and contacts here >>>

Домен (сайт) 1INFO.NET ПРОДАЁТСЯ. Информация и контакты сдесь >>>Уряд Венесуели віджав побутову техніку у торговців і роздає населенню

Автор
Опубликовано: 2075 дней назад (14 ноября 2013)
У Венесуелі зараз твориться чортзна-що. В рамках програми по боротьбі з інфляцією, за наказом президента Мадуро військові захопили декілька торгівельних мереж, що продають побутову техніку, і роздають товари населенню за 10% від вартості. Правда, є обмеження - не більше п'яти різних товарів в одні руки. Тисячі жителів вишикувалися в кілометрові черги в надії увірвати ласий шматок.

""
/align]

""
/align]

Венесуельські власті «окуповували» мережу магазинів електроніки з тим, щоб змусити їх продавати товари за «правильними» цінами.

""
/align]

Венесуельські власті по вказівці президента Ніколаса Мадуро продовжують приймати заходи по боротьбі з важкою економічною ситуацією в країні, причому заходи, які здаються розумними соціалістичним властям цієї держави, але на останньому світі неухильно викликають здивування. Як повідомляє агентство Reuters, днями Мадуро розпорядився здійснити «захват» мережі магазинів електроніки Daka.

""
/align]

""
/align]

На думку Мадуро, такі мережі магазинів, як Daka, своїм «надуванням» цін заважають нормально розвиватися економіці країни. На вихідних було арештовано п'ять менеджерів найбільших мереж по торгівлі електронікою – Daka, JVG і Krash electronics: їх звинуватили в ціновій змові. Daka є найбільшою мережею по роздрібній реалізації електропобутових товарів на території Венесуели, в ній зайнято більше 2,5 тисяч співробітників.

""
/align]

Самі магазини Мадуро фактично дозволив грабувати: з понеділка побутова техніка в них продається із знижкою 75%. Державні телеканали Венесуели транслювали кадри, на яких солдати перевіряють цінники в магазинах Daka. Тоді як сотні, як їх називає Reuters, «любителів купити дешевше», спрямувалися в магазини мережі, щоб витягувати переваги з нових, нижчих цін.
«Ми робимо це ради користі нації», – заявив 50-річний Мадуро, який постійно звинувачує багатих бізнесменів і правих опонентів, підтримуваних США, в розв'язуванні проти нього «економічної війни».
Мадуро ж тим часом для прикладу виразив обурення тим, що якийсь великий холодильник коштує в Daka 196 000 боліваров (31 111 доларів по офіційному курсу, але лише 3 266 доларів по неофіційному). Не сподобалася президентові і різниця в ціні на систему кондиціонування, яка в державних магазинах пропонувалася за 7 000 боліваров (1 111 доларів по офіційному курсу), а в комерційній Daka йшла вже за 36 000 боліваров (5 714 доларів по офіційному курсу, але всього 600 доларів по курсу чорного ринку).
Інфляція у Венесуелі є найвищою в Латинській Америці (близько 50 відсотків), при цьому в торгівельних мережах часто відбувається дефіцит товарів, на які ціни строго обмежені державою. Президент і уряд країни звинувачують в тому, що відбувається опозицію і підприємців, останні як причина називають валютні обмеження і перешкоди для зовнішньоекономічної діяльності.
На прицілі у спадкоємця Чавеса магазини з іграшками, автомобілями, продуктами харчування, текстилем і взуттям. Так президент намагається боротися з гострим товарним дефіцитом, який почався в I кварталі, а в жовтні досяг свого піку.
источник
Если понравилось, то обязательно поделитесь публикацией с друзьями в соцсетях  

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...