1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain (site) 1INFO.NET IS FOR SALE.  Information and contacts here >>>

Домен (сайт) 1INFO.NET ПРОДАЁТСЯ. Информация и контакты сдесь >>>

+11 RSS-лента RSS-лента

Православне Закарпаття - газета для всієї сім'ї

Автор блога: Православне Закарпаття
Велика П’ятниця. Спогад святих спасительних страстей Іісуса Христа
Велика П’ятниця. Спогад святих спасительних страстей Іісуса Христа
Сьогодні у храмах буде знову людно. У Велику П'ятницю здійснилися і згадуються Церквою святі, спасительні і страшні страждання та смерть Господа нашого Іісуса Христа, які Він переніс заради нашого спасіння від влади гріха та вічної смерті.

УВАГА! Юнакові потрібна наша допомога!
УВАГА! Юнакові потрібна наша допомога!
Це сталося дуже несподівано і дуже швидко: молодий хлопець, студент потрапив у ДТП, після чого втратив можливість пересуватися. Лікарі Національної Академії Медичних Наук України ім.. А. П. Ромоданова констатували закриту хребетно-спинномозкову травму. У результаті, молодий, енергійний хлопець провів вісім місяців у лежачому положенні без можливості рухати частинами тіла, потім перша і, дякувати Богу, вдала операція, яка коштувала понад $70000. Дякуючи молитвам та участі небайдужих людей, а допомагали всі, хто знав хлопця та його сім‘ю, хлопець почав відчувати верхню частину тіла та сів у візок! Це була перша перемога надії над безнадійністю.

Починається Різдвяний піст
""
Різдвяний піст готує нас до Різдва Христового. Останній із постів року називається Різдвяним через те, що передує святу Різдва Христового, або Филиповим (Пилиповим, пилипівка) так як починається наступного дня після дня пам’яті святого апостола Филипа. Протягом 40 днів цього посту через духовне відновлення та єднання з Богом ми готуємося до зустрічі радісного свята Різдва Спасителя світу.

Звідки у нас Різдвяний піст

Зразу після едикту Константина Великого, який давав можливість християнам вільно сповідувати свою віру у Христа Спасителя, Церква у своїй повноті почала розвивати духовні правила для допомоги вірним у досягненні спасіння.
Маска – лишня: відкрити своє справжнє «я»
""
Маски – це покриття для обличчя, або частини обличчя, яке одягають з метою приховати особистість людини. Все, що маскує або приховує (наприклад, коли ми із себе удаємо за когось іншого), є маска. Людині може бути боляче, погано, а вона приховує це під маскою задоволення та радості!
Психологи кажуть, якщо людина говорить вам кілька разів протягом розмови “Я не брешу”, вона зазвичай бреше. Виявляється, цей спосіб також маска! Багато людей мають різні маски для різних днів, або з різних приводів. Масками є будь-які вдало придумані речі, які дозволяють нам вважати, що ми якось відрізняємося від інших людей.
Псевдоцілителі бувають і в рясах
""
Людині погано. Людині потрібна допомога. Допомога нібито є, а тому людина закриває очі на те, що ця допомога іноді буває трохи дивакувата. Люди закривають очі і… «у вир з головою» просто до «цілителів». Хтось їде до них з цікавості, хтось – щиро вірить сусідці чи сусідові, яким «помогло», а хтось – про всяк випадок , тому що на їх думку, їм це не зашкодить. Люди довіряють шахраям своє здоров’я та не шкодують сил на далекі поїздки. Останнім часом активували свою діяльність псевдоцілителі, які іноді вдягають навіть ряси, виставляючи себе священиком чи монахом, щоб обманом затягнути до себе і віруючу людину.

Як впізнати шахрая у рясі

2 роки на шпальтах
""
пішу поділитися радістю: нашій (сподіваюся, що і вашій) газеті виповнилося два роки. Маємо хороших передплатників, читачів, навіть авторів. Газета у політику «не лізе» і стараємося не провокувати міжконфесійних конфліктів. На мою думку, краще показати справжню радість від життя з Христом, ніж підмічати якісь недоліки один за одним. Наше мета – показати зустріч людини з Богом на прикладі живих, сучасних людей Закарпаття та за його межами. Зазвичай ці зустрічі переростають у тісні життєві стосунки з Богом.

Між іншим…

Живуть як свекра з невісткою
Якщо, читаючи заголовок, ви подумали про позитивні, хороші відносини між героями багатьох анекдотів – вітаю, адже ви із числа тих одиниць, яким особисто не довелося відчути життєвого негативу живучи в новій сім‘ї. Проте, багато молодих подружніх пар починають сварки саме через невдалі відносини між батьками, або одним із батьків, та «свіжоспеченими» дітьми через шлюб їхніх доньок чи синів. Незабутній твір Івана Степановича Нечуя-Левицього «Кайдашева сім‘я» неначе оживає у наш час, хоча з новими «декораціями» та способами «допекти» одне одному.
А починається все з чого? Правильно – із щасливого дня весілля, коли молода дівчина-жінка чи молодий чоловік переступають поріг нової для них родини, де вони – не будь хто, а невістка чи зять. Якби під час сварок люди мали нагоду переглянути своє життя як фільм, але тільки з моменту сварки і назад до весілля, вони б могли згадати радісні, закохані обличчя молодої пари, красиві вбрання, дорогі чи, навіть, шикарні автомобілі…
Щоб сімейні кораблики не тонули під час шторму
З народженням дитини внутрішні стосунки у сім’ї наповнюються новим значенням, новими враженнями та прикрашаються відповідальністю за нового члена родини. Любов набуває нових окрас: кольорів веселки не вистачає, щоб намалювати картину щастя у сім’ї. Дуже приємно, коли такі відносини зберігаються протягом усього життя. Кораблик молодої сім’ї починає пливти під високо піднятими вітрилами віри, надії і любові, поволі набирає швидкість і виходить у відкрите море життя.

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...