1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация

УВАГА! Юнакові потрібна наша допомога!

Автор
Опубликовано: 1729 дней назад (19 марта 2014)
УВАГА! Юнакові потрібна наша допомога!
Це сталося дуже несподівано і дуже швидко: молодий хлопець, студент потрапив у ДТП, після чого втратив можливість пересуватися. Лікарі Національної Академії Медичних Наук України ім.. А. П. Ромоданова констатували закриту хребетно-спинномозкову травму. У результаті, молодий, енергійний хлопець провів вісім місяців у лежачому положенні без можливості рухати частинами тіла, потім перша і, дякувати Богу, вдала операція, яка коштувала понад $70000. Дякуючи молитвам та участі небайдужих людей, а допомагали всі, хто знав хлопця та його сім‘ю, хлопець почав відчувати верхню частину тіла та сів у візок! Це була перша перемога надії над безнадійністю.

Зараз є надія на другий крок, після чого хлопець може стати на ноги! Ізраїльська клініка Loewenstein Hospital погодилася провести цю важливу операцію. Однак, новий рахунок за лікування та післяопераційну реабілітацію для сім‘ї молодого хлопця, студента, виявився завеликим і самотужки оплатити його вони не в змозі. У офіційній відповіді з клініки зазначена сума $45550, яка, насправді, ще й не остаточна!

Молодий хлопець – Іван Сергійович Чоповдя, 1995 року народження, житель села Приборжавське, що на Іршавщині (Закарпаття), потрапив у ДТП у 2012 році, зараз пересувається тільки у візку. Лікарі клініки кажуть, що цю важливу операцію можна зробити до 2-х років після нещасного випадку. Два роки спливає вже цього року!

Подаруймо Іванові надію стати на ноги! Допоможемо сім‘ї відчути нашу людяність та взаємодопомогу. Ми це зможемо!

Надіслати свою посильну допомогу можна на банкові картки:

У Райффайзен банк «Аваль»: номер карткового рахунку 4119 9790 0015 2137 на ім‘я Марини Чоповдя (мати постраждалого)

У Приватбанк: номер карткового рахунку 5168 7572 4036 6171 на ім‘я Івана Чоповдя (постраждалий)

Контактний номер телефону: +380 97 458 8525 (Марина)

Наша посильна допомога може реально поставити Івана Чоповдя на ноги! Допоможемо всі!

З повагою, прот. Іоанн Шандра

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...