logo

ФБР вважає усі російські мобільні додатки «потенційною контррозвідувальною загрозою»

Як повідомляє інформаційне агентство Reuters, про це відомство заявило у відповіді на звернення Чака Шумера, лідера демократичної меншості Сенату (верхньої палати США), щодо російського мобільного додатку FaceApp.

Об этом сообщает http://mlm-master.org

У липні Шумер звернувся до Федерального бюро розслідувань і Федеральної торгової комісії через російський додаток FaceApp. На його думку, додаток може нести загрозу національній безпеці США, адже щоб скористатися ним, користувач повинен надати компанії «повний і беззастережний доступ до особистих фотографій і даних».

«Викликає глибоке занепокоєння, що особиста інформація американських громадян потрапляє до ворожої держави, яка активно залучено в кібератаки на нашу державу», — йшлося у зверненні Шумера.

Зауважимо, що доказів передачі будь-яких даних від FaceApp до уряду Росії наразі немає. Утім ФБР у своїй відповіді Шумеру зазначило, що здатність російського уряду отримати доступ до всіх онлайн-комунікацій безпосередньо через інтернет-провайдерів робить усі додатки, розроблені в країні, ризикованими.

FaceApp — це мобільний додаток, розроблений у 2017 році санкт-петербурзькою компанією Wireless Lab. Він дозволяє автоматично зістарити фото користувача. Улітку цього року FaceApp був одним із найпопулярніших додатків: так, у липні його встановило 50 мільйонів людей. Водночас з’явилася інформація, що він може порушувати конфіденційність користувачів.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/fbr-vvazhaye-usi-rosijski-mobilni-dodatki-potencijnoyu-kontrrozviduvalnoyu-zagrozoyu”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.