logo

У Харківській облраді припинила роботу фракція Блоку Петра Порошенка

У Харківській облраді з’явилася нова депутатська група

5 грудня фракція Блоку Петра Порошенка в Харківській обласній раді припинила свою роботу. Про це оголосив голова обласної ради Сергій Чернов на початку засідання, інформує "UA:Харків".

Об этом сообщает http://dvsslco24.org

Чернов повідомив про створення депутатської групи "За Харківщину", до складу якої увійшло 17 депутатів із розформованої фракції. Він зачитав список членів. Усього фракція БПП налічувала 19 депутатів.


https://www.facebook.com/suspilne.kharkiv/posts/2345979292321773

Як пише "Інтерфакс-Україна", до складу нової групи не увійшли два представники розформованої фракції – колишній глава Адміністрації Президента Ігор Райнін і ексголова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична.

Окрім того, Чернов повідомив, що із групи "Єдність і розвиток Харківщини", яку очолює Світлична, вийшли семеро депутатів. "Єдність і розвиток Харківщини" створили у 2018 році. До цієї групи входило 90 депутатів із п’яти фракцій. Усього у Харківській облраді 120 депутатів і шість фракцій.

Райніна відрекомендували як нового керівника обласної організації "Опозиційної платформи – За життя" 27 листопада. У цей момент був присутнім співзасновник партії народний депутат Юрій Бойко. "Свого часу, коли він був у владі й обіймав позицію глави адміністрації, це ми його вмовляли там залишитися. Він кілька разів поривався звідти піти, звільнитися, а ми його вмовляли залишитися", – сказав Бойко.

Главою адміністрації п’ятого президента Петра Порошенка Райніна призначили 29 серпня 2016 року. У травні 2019 року, після перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах, він подав у відставку.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-u-harkivskij-oblradi-pripinila-robotu-fraktsija-bloku-petra-poroshenka-1478319.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.