logo

Данілов заявив, що питання Криму не знімається з порядку денного

Данілов заявив, що питання Криму не знімається з порядку денного

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов підкреслив, що українська влада не знімає з порядку денного питання анексованого Криму.

Про це він сказав на брифінгу після засідання РНБО в суботу, 7 грудня, повідомляє пресслужба Радбезу.

Об этом сообщает http://mash24.info

За словами Данілова, в Україні наступного року відбудуться місцеві вибори. «У нас є велике бажання, щоб ці вибори відбулися на всій території України», — сказав він, додавши: «Я б хотів, щоб вони відбулися й у Криму, але, на жаль, поки що це неможливо».

«Але питання Криму ми не знімаємо з порядку денного. Це питання є для нас так само ключовим. Ми свої землі, які належать Україні, свою територіальну цілісність будемо боронити», — підкреслив він.

Як повідомляв Укрінформ, учасники закритого засідання Ради нацбезпеки й оборони, зібраного Президентом Володимиром Зеленським в суботу перед нормандським самітом, розглянули три ключові питання, пов’язані з безпекою та обороною. Крім того, був затверджений один зі сценаріїв реінтеграції окупованих територій Донбасу, який буде втілюватися як основний.

Зустріч лідерів країн нормандського формату — України, Росії, Франції та Німеччини — запланована на 9 грудня у Парижі.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-crimea/2833366-danilov-zaaviv-so-pitanna-krimu-ne-znimaetsa-z-poradku-dennogo.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.