logo

Кремль підкупив ФІФА, щоб провести ЧС-2018, - звіт Мін’юсту США

Міністерство юстиції США опублікувало звіт про розслідування ФБР втручання Росії в президентські вибори США 2016 року.

Об этом сообщает http://samoychka.org


Зокрема, в доповіді йдеться про купівлю російським бізнесменом права прийняти в Росії Чемпіонат світу-2018.


"У липні 2011 року колишній співробітник британської розвідки Крістофер Стіл надав звіт, в якому коротко викладено розмову, ймовірно, між тодішнім президентом РФ Дмитром Медведєвим і головою Уряду Володимиром Путіним.


Згідно зі звітом, в цій розмові Путін визнав, що один з російських бізнесменів підкупив президента ФІФА (Йозеф Блаттер — прим.), щоб Росія виграла право на проведення ЧС-2018", — наводить частину 430-сторінкового звіту Sky Sports.


"У 2012 році Стіл познайомив представників ФБР із двома британськими чиновниками, які володіли інформацією про передбачувані спроби Росії підкупити керівників ФІФА.


Вивчення звіту Стіла показало, що він представив ФБР звіт у червні 2015 року про те, що кремлівський чиновник визнав, що Кремль підкупив керівників ФІФА з метою отримати право на проведення чемпіонату світу з футболу 2018 року", — йдеться у звіті.


Додамо, що в тендері на право прийняти Мундіаль-2018 також брали участь спільні заявки Нідерландів і Бельгії, а також Іспанії та Португалії.


Зазначимо, що колишній президент ФІФА Зепп Блаттер у звіті не згадується.


Джерело статті: “https://ukr.lb.ua/sport/2019/12/11/444591_kreml_pidkupiv_fifa_shchob_provesti.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.