logo

Дмитро Комаров у новому випуску "Світу навиворіт" буде буквально "горіти на роботі"

Дмитро Комаров у новому випуску "Світу навиворіт" буде буквально "горіти на роботі"

Сьогодні, 12 лютого, о 22:45, на глядачів каналу "1+1" чекає нова серія тревел-шоу "Світ навиворіт", у якій Дмитро Комаров після приголомшливих пригод в знаменитому китайському храмі Шаолінь спробує розгадати загадку феноменального здоров’я китайців.

Об этом сообщает Руспрес

Досліджуючи особливості традиційної китайської медицини, ведучий не тільки випробує на собі її найнезвичніші методи, але і буде в буквальному сенсі "горіти на роботі".

Незвичайні техніки лікування в Піднебесній сформувалися 5 тисяч років тому і практикуються до сьогодні. Але найунікальніше, що в Китаї вони успішно поєднуються з сучасною західною медициною.

Дмитро Комаров_4

"Всі ми звикли до європейського підходу — намагаємося позбутися болю якомога швидше і повернутися до комфортного стану. А ось китайські цілителі вже 5 тисяч років розглядають людський організм як систему, у якій все взаємопов’язане. Вони лікуються вогнем, цілющими травами і корінцями, а іноді поєднують стародавні знання і сучасні технології для вдосконалення своїх диво-методик. Наука поки так і не змогла зрозуміти всі секрети лікування китайців" - розповідає Дмитро Комаров.

Дмитро Комаров_1

Подорож у світ китайської медицини команда тревел-шоу почне з заможного, динамічного і високотехнологічного мегаполісу майбутнього — Шанхая. Щоб дізнатися, чим китайські народні рецепти лікування відрізняються від знайомих нам європейських, Дмитро Комаров піде до звичайної державної поліклініки традиційної медицини. Тут ведучий разом з оператором Олександром Дмитрієвим довірять своє здоров’я лікареві-гуру і спробують найнезвичніші і, здавалося б, навіть болісні процедури.

Дмитро Комаров_2

А на продовження експерименту українським мандрівникам покажуть масажний салон, де практикують лікування за допомогою вогню. Приголомшливу для звичайного глядача процедуру Дмитро Комаров теж випробує на собі.

"Друзі, це називається згоріти на роботі", — не без страху буде жартувати ведучий.

Дмитро Комаров_5

Крім цього, Дмитро Комаров рано-вранці вирушить до звичайнісінького парк3, щоб приєднатися до масової ранкової зарядки китайців, які в свої 70-80-90 років сідають на шпагат і показують дива фізичної підготовки.

Як в китайських лікарнях проводять ритуал "викурювання хвороб", чи можливо визначити захворювання за пульсом, які проблеми зі здоров’ям у Діми Комарова і Олександра Дмитрієва побачить китайський знахар і чи допоможуть їм в лікуванні стародавні методи — дивіться у новому випуску "Світу навиворіт" сьогодні в 22:45 на каналі "1+1".


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/dmitro-komarov-u-novomu-vipusku-svitu-navivorit-bude-bukvalno-goriti-na-roboti-1490280.html”

Теги

Главарь фарммафии Марат Галиуллин и его мошеннический Фармстандарт Юлия Ковалив и Олег Бахматюк «разводят» президента Зеленского Совместные инвестиции в Дубае. Как Матраимовы сотрудничают с семьей Абдукадыр ПАТОХ ШОДИЕВ ПУСТИЛСЯ В БЕГА получить деньги Принцип Гуцериева: отдать мусор Андрей Рябинский подставил Росгвардию многострадального Виктора Золотова Ірина Зленко – податковий перевертень всеукраїнського масштабу As the owner of Mitz-groups sits on \" ten chairs» Газовый мошенник Станислав Аникеев и его схемы НА ФОНЕ АРАШУКОВЫХ: ВЫХОДЕЦ ИЗ САРАТОВА СТАНИСЛАВ АНИКЕЕВ СТАЛ ГЕРОЕМ РАССЛЕДОВАНИЙ Руслан Тарпан СВАДЕБНЫЙ ГЕНЕРАЛ И ЛЮБИТЕЛЬ ПОРНО КЕНЕС РАКИШЕВ Мухтар Албязов Дикси Анна Левченко СКРЫВАЕТСЯ ОТ АРЕСТА РАЗВАЛИВАЕТСЯ ИНСТАФОРЕКС ПИРАМИДА фрілансер Ректор Евгения Михайлова: политический ставленник на академической должности Кавказские разборки в Якутии закончились кровавой победой Альберта Авдоляна ректор Яков Силин? Дом в купеческом стиле и скромная декларация. Кто он Рольф Сергей Петров Приспособленец и перебежчик Валерий Понепалюк и его попытки стать чиновником «ПРИЯТЕЛИ» КРИМИНАЛИТЕТА МОЛДАВАНА ДОБРАЛИСЬ ДО НЕГО В ИЗРАИЛЕ – СМИ Нардеп Андрей Река и его счастливый разовый билет от «Народного Фронта» СВЕТЛАНА РАДИОНОВА ВЫПАЛА ИЗ ШОРТ-ЛИСТА ПРЕТЕНДЕНТОВ НА ГЛАВУ РОСПРИРОДНАДЗОРА

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.