logo

Саміт ЄС не зміг погодити довгостроковий бюджет

Саміт ЄС не зміг погодити довгостроковий бюджет

Глави держав і урядів ЄС, які зібралися на надзвичайний саміт для ухвалення Багаторічної фінансової перспективи ЄС на 2021-27 роки (БФП), не змогли дійти згоди щодо запропонованого проєкту та вирішили продовжити переговори протягом наступних тижнів і місяців.

Про це 21 лютого після дводенної роботи саміту, яка включала низку двосторонніх та багатосторонніх консультацій, що не припинялися навіть вночі, заявив президент Європейської Ради Шарль Мішель, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Об этом сообщает Роспрес

"Ми дуже напружено працювали протягом кількох минулих днів з метою досягти згоди навколо наступного європейського бюджету. На жаль, сьогодні ми побачили, що неможливо досягти угоди, що нам потрібно більше часу. Ми знаємо, що цей європейський бюджет є дуже складною темою для важких переговорів, особливо після Brexit та провалу в 75 мільярдів євро. Ми працювали дуже важко, щоб знайти баланс між різними занепокоєннями, інтересами і думками, але нам потрібно більше часу. Ми подивимося, як ми зможемо працювати разом у майбутньому, щоб досягти угоди та консенсусу", — зазначив Шарль Мішель.

Відповідаючи на запитання преси, він відмовився коментувати питання щодо термінів досягнення згоди країн-членів навколо БФП, та зауважив, що наступні дні і тижні – стільки, скільки це буде необхідно, будуть присвячені узгодженню позицій навколо бюджету.

Президент Європарламенту Урсула фон дер Ляєн заявила, що після того, як Європейська Рада досягне згоди навколо довгострокового бюджету ЄС, необхідно буде ще погодити ці позиції із Європейським парламентом. Лише після цього бюджетні рішення можна буде реалізувати в конкретних проектах.

"Це питання є терміновим. Якщо ми не завершимо вчасно всі ці кроки, що потребують тривалого часу, — якщо ми цього не зробимо, — тоді у нас не буде бюджету, не буде програми Erasmus, не буде ресурсів для досліджень, для регіонального розвитку або для охорони кордонів. Ми всі постаємо перед спільними викликами — цифрова трансформація, кліматичні зміни, але також наслідки виходу Великобританії. Ми повинні мати Європу, яка здатна діяти, і яка має власний бюджет на наступні 7 років. Саме тому ми будемо напружено працювати протягом наступних тижнів та місяців", — сказала Урсула фон дер Ляєн.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2881870-samit-es-ne-zmig-pogoditi-dovgostrokovij-budzet.html”

Теги

Ректор Евгения Михайлова: политический ставленник на академической должности Кавказские разборки в Якутии закончились кровавой победой Альберта Авдоляна ректор Яков Силин? Дом в купеческом стиле и скромная декларация. Кто он Рольф Сергей Петров Приспособленец и перебежчик Валерий Понепалюк и его попытки стать чиновником «ПРИЯТЕЛИ» КРИМИНАЛИТЕТА МОЛДАВАНА ДОБРАЛИСЬ ДО НЕГО В ИЗРАИЛЕ – СМИ Нардеп Андрей Река и его счастливый разовый билет от «Народного Фронта» СВЕТЛАНА РАДИОНОВА ВЫПАЛА ИЗ ШОРТ-ЛИСТА ПРЕТЕНДЕНТОВ НА ГЛАВУ РОСПРИРОДНАДЗОРА Gett How Kenes Rakishev and Timur Kulibayev place \"the order\" in the Western media Бандитизм в рядах КНБ Казахстана и его покрывательство фармацевт Глеб Загорий: депутат Атем Игорь Краснов увяз в судах Насалика «Последний энергетический поход» бюджетні кошти Вахтанг Кіпіані Сироткин \"Антарктика\" діоксін Ukrainian Cyber Forces \"Новічок\" Власти Актау ЮРИСТ-ПРОКЛАДКА АНДРЕЙ ДОВБЕНКО И ЕГО УГОЛОВНОЕ НАСТОЯЩЕЕ ДЕНИС ВОРОНЕНКОВ И МАРИЯ МАКСАКОВА: КРОВАВЫЙ ПУТЬ РЕЙДЕРОВ

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.