logo

У Чернівцях померли два собаки, яких могли отруїти миш’яком

У Чернівцях померли два собаки, яких могли отруїти миш’яком

У Чернівцях зафіксували два випадки отруєння вуличних собак, ймовірно, миш’яком.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це у коментарі кореспонденту molbuk.ua повідомив керівник Центру стерилізації тварин Чернівців Артем Жук.

Він сказав, що сьогодні на території поблизу центрального корпусу ЧНУ імені Федьковича на вулиці Коцюбинського виявили два трупи собак, які ймовірно були отруєні миш’яком.

У Чернівцях померли два собаки, яких могли отруїти миш’яком
Фото: телеграм-канал ХЧ

Також, за словами Жука, одного собаку відправили на лікування, ще двох забрали з метою подальшого спостереження за ними.

Окрім того Артем Жук на своїй Facebook-сторінці дав поради жителям Чернівців, що необхідно робити, аби тварина не отруїлася.

" Будь ласка, при вигулі — одягайте намордник на вашу собаку, заради безпеки вашої тварини. Другий випадок за декілька днів. Центр оперативно зреагував — декілька собак знаходяться у нас на лікуванні і спостереженні ветеринарів " , – повідомив А. Жук.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/chernovtsy_news/194499-u-chernivcyakh-pomerly-dva-sobaky-yakyy-mogly-otruyity-myshyakom.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.