logo

Мешканці селища на Донеччині хочуть змінити назву на Нью-Йорк

В селищі міського типу Новгородське на Донеччині, яке підпорядковане Торецькій військово-цивільній адміністрації, частина мешканців виступила за те, щоб повернути містечку історичну назву Нью-Йорк.

Об этом сообщает http://mykolaiv.top со ссылкой на портал Грамотей


Про це повідомляє freeradio


Як зазначається, очільник Донецької області Павло Кириленко не проти повернення історичної назви.


"Якщо мешканці мають таке бажання обґрунтоване і проговорене спільно між собою, то воно (клопотання — ред.) буде розглянуто і прийнято позитивно", — заявив він.


Додамо, до Верховної Ради минулого скликання двічі подавали проекти постанови про перейменування Новгородського в Нью-Йорк. Однак, обидва проекти були відкликані у зв’язку з переобранням Верховної Ради України.


Для довідки: Назва Нью-Йорк для міста не нова, а історична. За даними видання Етнографічний Донбас населений пункт заснували в 1877 році німці, яких запросила імператриця Катерина ІІ. Селище міського типу пробуло з такою назвою до 1951 року. Президія Верховної Ради української РСР видали указ про перейменування селища міського типу Нью-Йорк в Новгородське.


Раніше повідомлялось, що у Києві один із проспектів можуть перейменувати на честь Любомира Гузара.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/10/21/selyshche_na_donechchyni_hoche_zminyty_nazvu_na_nyuyork_1673123”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.