logo

Бюджети населених пунктів на лінії розмежування порожні через скасування податку на землю, – Королевська

Народна депутатка від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Наталія Королевська заявила, що у населених пунктах, які перебувають на лінії розмежування, підприємства позбавили податку на землю і жодних компенсаторів до місцевих бюджетів не надали.

Об этом сообщает http://superbloggermom.com


Про це Наталія Королевська сказала під час виїзного засідання на Донеччину комітету з прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій, – передає телеканал ZIK.


«Ще одне питання стосується компенсаторів податку на землю. У населених пунктах, які перебувають на лінії розмежування, підприємства позбавили податку на землю і жодних компенсаторів до місцевих бюджетів не надали. Це велика проблема, адже там і так немає інших доходів до місцевих бюджетів, окрім податку на землю, тож зараз просто порожні бюджети. Як людям рухатись у 2020 рік вони дійсно не розуміють», – сказала Королевська.Нагадаємо, народна депутатка від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Наталія Королевська заявила, що на Донеччині потрібно створити особливі умови як для соціально незахищених людей, так і для економічного, промислового сектора. Народним депутатам слід відкинути свої амбіції та емоції, а всі зусилля об’єднати для допомоги людям, які проживають в Донецькій та Луганські областях.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/10/23/byudzhety_naselenyh_punktiv_na_linii_rozmezhuvannya_porozhni_cherez_skasuvannya_1674543”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.