logo

Вирішили "переплюнути" Леніна: в мережі ажіотаж через гучне рішення української влади

Президент Володимир Зеленський видав указ, в якому доручив Кабінету міністрів розробити "вимоги і стандарти" новин.

Об этом сообщает http://otgoloski.net


Текст указу опубліковано на офіційному сайті президента.


Указ під номером 837/2019, підписаний 8 листопада, називається "Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави". У ньому, крім усього іншого, Кабінету міністрів доручається вжити заходів щодо "врегулювання діяльності медіа в Україні".


Зокрема, розробити та винести на розгляд Верховної Ради збираються "положення про вимоги та стандарти новин, механізми запобігання поширення недостовірної, перекрученої інформації, її спростування, заборони фізичним і юридичним особам держави-агресора володіти або фінансувати медіа в Україні".


Ініціатива президента викликала обурення серед журналістів і представників громадськості. Деякі навіть порівняли указ Зеленського з декретом більшовиків "Про пресу", виданим незабаром після Жовтневої революції 1917 року.
















У той же час, міністр культури України Володимир Бородянський у відповідь на критику заявив, що регулювати "стандарти новин" влада не збирається, а формулювання в указі — результат "термінологічного непорозуміння".



Як раніше повідомляв "Апостроф", президент України Володимир Зеленський записав нове відео, де розповів про демократію і війну на Донбасі.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-11-10/reshili-pereplyunut-lenina-v-seti-ajiotaj-iz-za-gromkogo-resheniya-ukrainskoy-vlasti/179677”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.