logo

Бюджетний аналог “Гелендвагена” отримає потужний турбомотор


Позашляховик Beijing BJ80, який є більш доступним аналогом Mercedes-Benz G-Class, отримає на китайському ринку “заряджену” версію.

Об этом сообщает http://lustration-kz.org

Нагадаємо, що компанія BAIC розпочала продаж оновленого Beijing BJ80 в Китаї у вересні цього року. Нова версія отримала двобарвне забарвлення кузова, позашляховий обвіс, сріблясті акценту на бамперах, 20-дюймові чорні диски, червоні гальмівні супорти, а також розширювачі колісних арок.

В оснащенні позашляховика Beijing BJ80 в базовій версії знаходиться 2,3-літів турбований двигун від Saab 9-5, який видає 250 к.с. У парі з ним працює 6-швидкісна АКПП і повний привід.

Тепер же з’явилася інформації, що у автомобіля буде і “заряджена” модифікація з 3,0-літровим бітурбірованним мотором потужністю 400 кінських сил.

Вартість Beijing BJ80 з 250-сильним агрегатом на китайському ринку становить від 298 тис. До 328 тис. юанів. Поки немає інформації, який цінник буде у більш потужної версії з 400-сильним двигуном.


Джерело статті: “http://uamotors.com.ua/auto/26685”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.