logo

У Грузії за кілька мільйонів продали колишню резиденцію Саакашвілі – ЗМІ

У Грузії за кілька мільйонів продали колишню резиденцію Саакашвілі – ЗМІ

На аукціоні в Грузії продали резиденцію експрезидента Міхеїла Саакашвілі, що розташована в селищі Местія у високогірному регіоні Сванеті. Про це з посиланням на міністра економіки країни Натію Турнаву повідомляє ТАСС.

Об этом сообщает http://4vlast.info

Турнава розповів, що зведена в 2011 році будівля була продана в межах проєкту "100 інвестиційних пропозицій для бізнесу". За неї вдалося отримати 7,5 мільйона ларі – це близько 2,7 мільйона доларів США. Новим власником президентської резиденції стала приватна компанія "Аігвініс сахлі", яка після оформлення угоди з державою протягом чотирьох років зобов’язана відкрити там готель.

Раніше цього місяця Саакашвілі назвав помилкою те, що переїхав із Грузії до України."Шкодую, що в 2013 році я просто залишив все і покинув Грузію", — заявив він.

Відео Дружина Саакашвілі розповіла, наскільки важко їй жити на відстані від чоловіка

Подружжя Саакашвілі рідко можна побачити вдвох в Україні. Наскільки важко дружині жити далеко від чоловіка та чи не ревнує вона його до українських жінок – дивіться в сюжеті.

Дружина Саакашвілі розповіла, наскільки важко їй жити на відстані від чоловіка
Світське життя
  • Facebook 2
  • Twitter 1
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/svit/u-gruziyi-za-kilka-milyoniv-prodali-kolishnyu-rezidenciyu-saakashvili-zmi-1459806.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.