logo

ТзОВ самовільно зайняло у Чернівцях земельну ділянку вартістю понад 5 млн грн


Чернівецькою місцевою прокуратурою подано до Господарського суду позовну заяву в інтересах держави в особі Чернівецької міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 0, 1387 га вартістю понад 5 млн грн, яка відноситься до земель запасу міста Чернівців. Про це інформує пресслужба прокуратури у Чернівецькій області.

Об этом сообщает http://x-informer.com

Встановлено, що товариство здійснюючи будівництво багатоквартирного житлового будинку на орендованій у Чернівецької міської ради земельній ділянці, яка знаходиться по вулиці Руській, самовільно зайняло сусідню земельну ділянку комунальної власності, шляхом встановлення по її периметру огорожі, використовуючи її для розміщення будівельної техніки та матеріалів без наявності будь-яких правовстановлюючих документів.

Заявлений прокуратурою позов прийнятий до провадження Господарським судом Чернівецької області.

Зважаючи на те, що на території міста Чернівців існує обмежена кількість земельних ділянок, які можуть використовуватись для містобудівних потреб, питання щодо правомірного використання земель даної категорії становить особливий суспільний інтерес, а тому й надалі перебуватиме на контролі органів прокуратури Чернівецької області.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/tzov-samovilno-zaynyalo-u-chernivcyah-zemelnu-dilyanku-vartistyu-ponad-5-mln-grn-383509”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.