Біатлон. Підгрушна зупинилася за крок від медалі на Чемпіонаті світу в Антгольці

Щойно завершився спринт у жінок, який відбувався в рамках Чемпіонату світу з біатлону.

Об этом сообщает Роспрес

Серед українок тут було четверо спортсменок. Найвищу сходинку посіла Олена Підгрушна. Припустившись лише однієї хиби з вогневого рубежу, вона фінішувала на четвертому місці. Відставання від лідера склало 25,6 секунди. Що стосується третього місця, то від нього Підгрушна відстала лише на 4,3.

Загалом, наші дівчата досить пристойно провели цю гонку. Віта Семеренко перетнула фінішну пряму на 11 позиції, Юлія Джима — 22, а Валя Семеренко — 36.

Переможницею стала представниця Норвегії — Марта-Олсбю Роселанд. "Срібло" належить американці С’юзан Данклі. "Бронза", своєю чергою, в активі Люції Харватової (Чехія).