logo

Євробачення 2020: Тіна Кароль довела до сліз фіналіста Нацвідбору KHAYAT (відео)

Співачка зізналася, що пишається тим, який рівень він сьогодні показує на сцені.

KHAYAT / УНІАН

На сцені фіналу Національного відбору на Євробачення 2020 виступив ще один фіналіст – KHAYAT з композицією Call For Love.

Коли ж слово взяли журі, Тіна Кароль нагадала, що раніше співпрацювала з KHAYAT, а сьогодні вона пишається тим, який рівень він показує на сцені. Тим самим Тіна довела ранимого виконавця до сліз.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Раніше УНІАН повідомляв, як букмекер спрогнозував ймовірного переможця Нацвідбору. При цьому він зазначав, що фінал в поточному році може стати самим непередбачуваним за всю історію через одразу чотирьох явних фаворитів.

Як відомо, за право представляти країну на пісенному конкурсі у фіналі змагалися шість учасників: Jerry Heil, KRUTЬ, Gо_A, TVORCHI, KHAYAT і David Axelrod.Джерело статті: “https://www.unian.ua/lite/stars/10886327-yevrobachennya-2020-tina-karol-dovela-do-sliz-finalista-nacvidboru-khayat-video.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.