logo

У Торецьку на шахті сталася пожежа, 212 гірників евакуювали

У Торецьку на шахті сталася пожежа, 212 гірників евакуювали


Внаслідок пожежі жертв та постраждалих немає

Об этом сообщает http://krasnobykow.com


У Донецькій області у м. Торецьку на ВП «Шахта «Центральна»» ДП «Торецьквугілля» на горизонті 1 026 м виникла пожежа.


Про це повідомляє ДСНС України.


«6 жовтня о 07 год. 15 хв. до ДСНС надійшла інформація, що у м. Торецьку на ВП «Шахта «Центральна»» ДП «Торецьквугілля» на горизонті 1 026 м виникла пожежа. Жертв та постраждалих немає. На поверхню виведено 212 гірників. Робота шахти тимчасово призупинена», — йдеться у повідомленні.


До гасіння залучено 3 відділення Державної воєнізованої гірничорятувальної служби Міністерства енергетики та захисту довкілля України.


До слова, Кабмін пропонує Раді додатково виділити 1 млрд грн шахтарям.


Згідно з повідомленням, ці кошти будуть використані для погашення заборгованості із зарплати перед шахтарями.Також кошти будуть виділені на підвищення ефективності роботи підприємств, заходи з модернізації та реструктуризації галузі, введення в експлуатацію нових лав, що сприятиме зменшенню дотаційною навантаження на бюджет.Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/u-torecku-na-shahti-stalasya-pozhezha-212-girnikiv-evakuyuvali-630638.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.