logo

Зеленський обговорив з послами країн «Великої сімки» судову реформу в Україні

Президент запевнив, що він і його команда не втрачають часу і роблять все, щоб змінити країну.

Зеленський обговорив з послами країн «Великої сімки» перебіг реформ в Україні / фото president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з послами країн «Великої сімки» (G7), під час якої обговорювалась судова реформа в Україні, зокрема імплементація закону щодо діяльності органів суддівського врядування.

Об этом сообщает http://muffinsnow.com

Як повідомляє прес-служба глави держави, у зустрічі також взяли участь керівник Офісу президента Андрій Богдан та його заступники – Андрій Смирнов, Юлія Ковалів та Ігор Жовква.

Окрема увага під час зустрічі була зосереджена на боротьбі з корупцією.

«Готовий до діалогу та дискусії. Ми не втрачаємо часу й робимо все, щоб справді змінити країну», – наголосив Зеленський.

Президент підкреслив, що робота ведеться в декількох напрямах, зокрема – над ухваленням і втіленням законів, які часто непопулярні, але важливі для покращення економічного клімату в Україні.

Також під час зустрічі йшлося про участь міжнародних експертів у формуванні нового складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Комісії з питань доброчесності та етики при Вищій раді правосуддя.Джерело статті: “https://www.unian.ua/politics/10755762-zelenskiy-obgovoriv-z-poslami-krajin-velikoji-simki-sudovu-reformu-v-ukrajini.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.