logo

Пенсійний фонд автоматично одержуватиме інформацію про смерть людини, щоб припинити виплати – Мін’юст України

Малюська: Впровадження національної платформи обміну даними є важливим кроком на шляху до цифровізації держави

19 листопада запрацювала система взаємодії між реєстрами Міністерства юстиції та Пенсійного фонду України. Про це повідомила пресслужба Мін’юсту.

Об этом сообщает http://biznesfakty.com

"Відтепер перевірку даних про померлих осіб автоматизовано. Ця взаємодія дозволяє оперативно інформувати Пенсійний фонд із боку Міністерства юстиції про факт смерті громадянина. Це, у свою чергу, дозволяє своєчасно надавати соціальну допомогу на поховання померлої особи і припиняти виплату пенсії", – ідеться в повідомленні.

До цього дані передавали вручну.

Система має високий рівень захищеності, зазначили в міністерстві.

"Впровадження національної платформи обміну даними є важливим кроком на шляху до цифровізації держави та покращення системи державного управління. Міністерство юстиції зі свого боку продовжує інтегрувати свої ресурси до системи "Трембіта". Нещодавно ми налагодили електронну взаємодію з Нацагентством з питань запобігання корупції, завдяки чому перевірка декларацій тепер може відбуватися в автоматичному режимі. Сьогодні ж ми презентуємо автоматичний обмін даними з Пенсійним фондом, який унеможливить будь-які махінації з пенсіями померлих людей", – сказав міністр юстиції Денис Малюська.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-pensijnij-fond-bude-avtomatichno-otrimuvati-informatsiju-pro-smert-ljudini-shchob-pripiniti-viplati-min-just-ukrajini-1440768.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.