logo

Зеленський запропонував влаштувати переговори по Криму зі США


Президент Володимир Зеленський заявив, що США можуть допомогти Києву в переговорах з Росією по Криму.

Об этом сообщает http://mislinemisli.top

Про це він розповів на зустрічі з журналістами Spiegel, Le Monde, Time і Gazeta Wyborcza. Зеленський запропонував новий формат переговорів: Україна, Росія і США. За його словами, це питання він підніме під час зустрічі лідерів нормандської четвірки 9 грудня о Парижі.

«Я запитаю на саміті, чи можемо ми поговорити про Крим в такому колі. Якщо немає, то мені б хотілося, щоб ми погодили ще який-небудь формат», — заявив та додав, що розраховує на повернення Криму.

У вересні Зеленський зустрівся з президентом США Дональдом Трампом на полях Генасамблеї ООН. Після переговорів український президент заявив про обіцянку Трампа допомогти йому повернути Крим. Президент США назвав зустріч «фантастичною», але її деталей не привів. При цьому ЗМІ писали, що на зустрічі G7 Трамп назвав Крим російським, зазначивши, що там всі говорять по-російськи.


Джерело статті: “http://newformat.info/news/zelenskij-zaproponuvav-vlashtuvati-peregovori-po-krimu-zi-ssha/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.