logo

Міські служби заявляють, що готові до снігопаду (відео)

Фото: Київавтодор

Об этом сообщает http://avantinews.org

Перед снігопадами, що насуваються, дороги в Києві почали обробляти спеціальними засобами, пише газета «Сегодня».

Київавтодор стверджує, що використовує для цього зовсім нову технологію, обробляючи вулиці спеціальним соляним розчином – рідким хлоридом. Таку технологію, за словами працівників Київавтодору, використовують у Німеччині та Австрії.

Готуємось до погіршення погодних умов і опадів у вигляді снігу: проводимо превентивну обробку покриття соляним розчином.Ближче до вечора техніка КП ШЕУ, що входять до складу КК «Київавтодор», почне завчасно виїзжати на позиції для своєчасного початку протиожеледної обробки.

Опубліковано Alexandr Gustelev Понеділок, 2 грудня 2019 р.

Наразі в Києві працює три таких машини.

«Вони універсальні. Влітку з їхньою допомогою миють вулиці, застосовуючи миючі засоби на кшталт шампуню. А взимку їх переобладнують для обробки магістральних доріг рідким хлоридом. Ще дев’ять таких автомобілів мають приїхати в Київ в наступні кілька місяців. Тоді такі автівки будуть працювати в кожному з десяти районів Києва. Зараз техніка опрацьовує тільки магістральні вулиці на Печерському, Голосіївському і Шевченківському районах», – кажуть в Київавтодорі.

Фото: Київавтодор

Крім того, сьогодні на дороги столиці виїхало близько 100 одиниць снігоприбиральної техніки. Ще 318 готові виїхати у будь-який момент у разі погіршення ситуації.

Нагадаємо, що Гідрометцентр прогнозує мокрий сніг третього і четвертого грудня, зокрема у Києві. На дорогах країни, крім півдня, очікують ожеледицю.

Київавтодор також просить водіїв не паркувати авто обабіч вулиць і в заборонених для цього місцях, щоб не перешкоджати роботі спецмашин.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/12/02/miski-sluzhby-zayavlyayut-shho-gotovi-do-snigopadu-video/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.