logo

Проблема з виплатами лікарняних і декретних: українцям повернули майже 800 млн грн боргу

Фонд соціального страхування України з початку грудня 2019 року профінансував 782,2 млн грн допомоги по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності і пологах та на поховання.

Об этом сообщает http://blogs-exposed.com


Loading...


Про це повідомляє прес-служба фонду.


“З цієї суми на виплату лікарняних пішло 538,9 млн грн, на допомогу по вагітності та пологах – 241 млн грн, на допомогу на поховання – 2,3 млн₴ Матеріальне забезпечення перераховується Фондом на рахунок роботодавця”, – йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, Кабінет міністрів постановою від 27.11.2019 № 957 вніс зміни до бюджету Фонду соціального страхування України. Зокрема, витрати фонду за напрямом матеріального забезпечення та соціальних послуг збільшено на 1,37 млрд грн, у цілому вони складають 14,344 млрд грн проти 12,974 млрд грн в початковій редакції.


Раніше також повідомлялося, що в Україні залишать паперові лікарняні, їх скасування та переведення в електронну форму у 2019 році, не відбудеться.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/12/03/problema-z-vyplatamy-likarnyanyh-i-dekretnyh-ukrayintsyam-povernuly-majzhe-800-mln-grn-borgu/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.