logo

Підприємство «Астарта» перейшло на опалення пелетами

Завдяки цьому підприємство вже третій рік не опалює свої виробничі приміщення природним газом, повідомляє Рoltava. to

Об этом сообщает http://chinovnic.info

Коли «Астарта» збудувала центральний у Полтавському регіоні потужний Семенівський елеватор, процес отримання сировини став зручним. На елеватор привозять зерно, а вивозять відходи, які потім потрапляють до цеху в Петрівцях. Із тонни сировини отримують 900−920 кг пального. За одну зміну переробляють близько двох тонн сировини, повідомляє інтернет-видання

Сировину просіюють, подрібнюють, потім пресують. Із форми, яка потрапляє на конвеєр, випаровують вологу. Далі вона потрапляє у біг-беги, де зберігається до завантаження і розвезення по виробничих підрозділах.

«Виробництво пелет і брикетів продовжується упродовж опалювального сезону, тому що є потреба: усі підрозділи „Астарти Прихоролля“ перейшли на це паливо. Від газу відмовилися. Для нас це економічно вигідно», — зазначив директор виробничого підрозділу «Імені Іваненка» ТОВ «Астарта Прихоролля» Олександр Назаренко.

На альтернативне пальне «Астарта Прихоролля» вже має попит в інших підприємствах. Минулого року його придбали цукрові заводи в Яреськах і Новооржицькому. Цьогоріч ним цікавляться навколишні села території роботи товариства та району.

Довідка:

Агрохолдинг «Астарта» поєднує 5 регіональних підрозділів: ТОВ «Полтавазернопродукт», ТОВ «Агрофірма ім. Довженка», ТОВ «Добробут» (всі — Полтавська область), ТОВ «Хмельницьке» (Вінницька область) і ТОВ «Волочиськ-Агро» (Хмельницька область).

Основною діяльністю холдингу є виробництво цукру, а також вирощування й реалізація зернових і олійних культур, виробництво м’яса й молока.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/pidpriemstvo-astarta-perejslo-na-opalenna-peletami”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.