logo

Великі й доступні: в США корпорації-гіганти вирішили завдати удару по батареях Tesla

У США корпорація General Motors і корейський гігант LG Chem інвестують $2,3 млрд у спільний завод із виробництва батарей для електромобілів.

Об этом сообщает http://polemika.top

Про це повідомляє пресслужба GM. Передбачається, що нове виробництво має перевершити аналогічне від Tesla.

Великі й доступні: в США корпорації-гіганти вирішили завдати удару по батареях Tesla

fortune.com

Новини
"Йде експансія!" Volkswagen знизила ціну акумуляторів до важливої психологічної позначки

З огляду на наявну інформацію, нове підприємство альянсу дозволить здешевити виробництво акумуляторів. Компанії розраховують, що завод буде виробляти батареї із загальним обсягом приблизно 30 ГВт/год на рік.

Якщо General Motors і LG справді запустять установу із такою потужністю, то вона перевершить завод із виробництва батарей компанії Tesla Gigafactory1 у Фермонті, який видає продукції на 20 ГВт/год. Варто зазначити, що в майбутньому компанія Ілона Маска планує знизити витрати виробництва акумуляторів на 30%. Завдяки цьому Tesla хоче до 2020 року вивести проєктну потужність заводу на 35 ГВт/год.

Згідно з повідомленням GM, завод будується на новому місці в районі Лордстауна (штат Огайо), і на ньому буде створено 1,1 тис. робочих місць. Водночас завод Tesla забезпечує роботою приблизно 6 тис. осіб.

LG Chem є одним з провідних світових виробників акумуляторів і постачає акумулятори для Ford, Hyundai, Tesla, Volkswagen і Volvo. Крім того, Tesla створює свої акумулятори спільно з компанією Panasonic.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, як дослідники з США створили новий тип літій-іонних акумуляторів, які дозволять заряджати електромобілі за 10 і менше хвилин.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в TelegramДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/green/transport/veliki-i-dostupni-v-ssha-korporatsii-giganti-virishili-nanesti-udar-po-batareyah-tesla.htm”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.