logo

Кабмін подасть до Ради законопроєкт, який «дозволить підвищити прожитковий мінімум» до 4200 грн

Уряд схвалив законопроєкт, який дозволить у подальшому підвищити прожитковий мінімум. Про це під час брифінгу заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

За попередніми розрахунками, каже він, прожитковий мінімум підвищать до 4200 грн на місяць.

"Це дозволить підвищити доходи найменш забезпечених громадян без автоматичного збільшення ставок державного мита, платежів, штрафів та інших фінансових показників. Це — важливий крок боротьби з бідністю в Україні", — зазначив Гончарук.

Він також додав, що розраховує на підтримку депутатів.

"Ми цей законопроєкт незабаром подамо до Верховної Ради і будемо розраховувати на те, що наші колеги народні депутати підтримають цю важливу ініціативу", — сказав прем’єр-міністр.

На засіданні уряду також обговорили програму кредитування малого бізнесу. Держава має компенсувати частину відсоткової ставки. Ця програма, за словами прем’єра, має запрацювати з лютого наступного року.

Об этом сообщает http://infopolit.com

Подписывайтесь на наш новый телеграмм канал: https://t.me/theinsider_ua


Джерело статті: “http://www.theinsider.ua/politics/kabmin-podast-do-rady-zakonoproyekt-yakyy-dozvolyt-pidvyshchyty-prozhytkovyy-minimum-do-4200-hrn/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.