logo

Завищені очікування від новорічних свят приводять до депресії — Психолог

Завищені очікування від новорічних свят часто призводять до розчарування і подальшої депресії.

Об этом сообщает http://biznes-tema.com


Про це повідомила психологиня Оксана Гомель, пише УНН.


“В основному на великі свята у людей часто з’являються завищені очікування, які нерідко призводять до розчарування і подальшої депресії. Потреба людини у визнанні є однією з базових потреб, і свята нам або дають підтвердження того, що ми для когось значущі, або, навпаки, підтверджують, що ми — бідні, нещасні і нікому не потрібні”, — зазначила психолог .За її словами, якщо хтось хоче веселощів на свято, він повинен сам це організувати, однак виходячи зі своїх можливостей і не вичавлюючи з себе зайве.


“Це велика проблема, особливо для жінок, коли вони вкладаються в свято набагато більше, ніж можуть потім собі дозволити. І це теж одна з причин подальшої депресії. Будь-яке вкладення — тимчасове, емоційне, фізичне, фінансове — має бути адекватним, щоб ми залишалися в зоні свого комфорту. Якщо навіть ми з неї виходимо, то настільки, щоб ми потім не пошкодували про це”, — пояснила експерт.


Оксана Гомель порадила: готуючись до свят, потрібно залишатися в зоні комфорту або виходити з неї в розумних межах, хоча в свята є велика спокуса вийти з цієї зони.


“Не вбиватися на кухні, щоб потім об’їстися і набрати зайві кілограми, а варто гроші і сили витратити на те, щоб сходити до ялинки або зробити щось спільне для будинку, якщо ми говоримо про сім’ю. Новий рік і Різдво Христове — це свята сімейні і ритуал підготовки до них — це справа сімейна”, — підсумувала психолог.Джерело статті: “https://prykarpattya.org/news/77963”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.