logo

У Києво-Святошинському районі прокуратура заборонила незаконну забудову

фото з мережі Інтернет фото з мережі Інтернет

У селі Крюківщина Києво-Святошинського району рішенням сільської ради передбачалась багатоквартирна забудова на земельних ділянках загальною площею майже 1 га, але воно було визнано незаконним


Про це повідомляє "Моя Київщина" з посиланням на допис сторінки "Києво-Святошинська місцева прокуратура" у "Фейсбуці".


За результатами перевірки звернення мешканців села Крюківщина встановлено, що Крюківщинською сільською радою, незважаючи на наявність заборони, всупереч чинному законодавству прийнято рішення про затвердження детального плану території населеного пункту.


Місцевою прокуратурою з метою відновлення законності пред’явлено позов до адміністративного суду.


Київським окружним адміністративним судом позов місцевої прокуратури задоволено в повному обсязі, визнано протиправним та скасовано вищезазначене незаконне рішення Крюківщинської сільської ради.


Нагадаймо, що правоохоронні органи затримали чоловіка, який продавав наркотики у Києво-Святошинському районі.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2020/01/23/u-kiyevo-svyatoshinskomu-rajoni-prokuratura-zaboronila-nezakonnu-zabudovu/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.