logo

«Схеми»: В історії з Оманом саме Офіс президента недоговорював, приховував та дезінформував

Редакція програми «Схеми: корупція в деталях» висловила свою позицію щодо журналістського розслідування про Зеленського «Оманлива відпустка» та реакції на цей матеріал Офісу глави держави.

«Схеми»: В історії з Оманом саме Офіс президента недоговорював, приховував та дезінформував
«Схеми»: В історії з Оманом саме Офіс президента недоговорював, приховував та дезінформував

Про це повідомляється на сайті «Радіо Свобода».

Об этом сообщает Роспрес

Журналісти зазначили, що наразі чекають позов від Офісу президента щодо свого розслідування.

«Можливо, з позову ми зрозуміємо, що конкретно з озвученого в сюжеті, на думку ОП, є неправдою? Що Зеленський був в Омані? Що він повертався чартерним бортом 9H-VJN? Що саме цим бортом туди напередодні прилетів Патрушев із Москви? Що в Омані із Зеленським був Андрій Єрмак? Якщо ж у ОП хочуть спростувати зустріч Патрушева та Зеленського – то, по-перше, у матеріалі немає тверджень про те, що така зустріч відбулася. По-друге, позиція Офісу президента була повною мірою представлена у сюжеті», — повідомили в редакції.

На думку журналістів, «від початку у всій історії з Оманом саме Офіс президента не договорював, приховував та навіть, свідомо чи ні, дезінформував суспільство».

«То відпустка, то робочий візит, якщо відпустка – навіщо у ній Єрмак, якщо відрядження – чому таємне, "Зеленський терміново вилітає" – а вилітає тільки через 10 годин і так далі. Навіть така, здавалось би, дрібниця як президентський штандарт на Банковій, який був піднятий. Що мало сигналізувати громадянам про присутність глави держави в межах країни. Хоча він був за кордоном», — нагадали вони.

Журналісти зазначили, що в них залишилась низка питань, на які досі немає відповіді. Зокрема, як сталося, що до Оману прибув секретар Радбезу РФ, і тим самим літаком Зеленський повернувся до України.

«Також через вихід нашого матеріалу Офіс президента дозволив собі зробити публічний сигнал-застереження Суспільному мовнику, що важко тлумачити інакше, аніж тиск та втручання в редакційні справи», — додали в редакції «Схем».

Нагадаємо, у розслідуванні програми «Схеми: корупція в деталях» від 13 лютого говориться, що під час перебування президента Володимира Зеленського в Омані 8 січня туди ж прибув ексочільник російської ФСБ, нині секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев. А ввечері того ж дня, за даними видання, тим же бортом скористався пан Зеленський для повернення в Київ.

В Офісі президента заперечили зустріч пана Зеленського з секретарем Ради безпеки РФ. Також в ОПУ заявили, что вимагатимуть вибачень та спростувань через суд.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак розкритикував розслідування журналістів. За його словами, це «неправда від початку і до кінця».Джерело статті: “https://detector.media/community/article/174769/2020-02-14-skhemi-v-istorii-z-omanom-same-ofis-prezidenta-nedogovoryuvav-prikhovuvav-ta-dezinformuvav/”

Теги

Кенес Ракишев открыто выступил против культа Назарбаева Изображая жертву. Вадим Ермолаев договорился с силовиками АМТ-Банк Анатолий Редер и чартерные связи Казмунайгаз Кайрат Шарипбаев тиран Пески Красногоровка Геннадий Щербина Вячеслав Заренков Владимир Евтушенков Главарь фарммафии Марат Галиуллин и его мошеннический Фармстандарт Юлия Ковалив и Олег Бахматюк «разводят» президента Зеленского Совместные инвестиции в Дубае. Как Матраимовы сотрудничают с семьей Абдукадыр ПАТОХ ШОДИЕВ ПУСТИЛСЯ В БЕГА получить деньги Принцип Гуцериева: отдать мусор Андрей Рябинский подставил Росгвардию многострадального Виктора Золотова Ірина Зленко – податковий перевертень всеукраїнського масштабу As the owner of Mitz-groups sits on \" ten chairs» Газовый мошенник Станислав Аникеев и его схемы НА ФОНЕ АРАШУКОВЫХ: ВЫХОДЕЦ ИЗ САРАТОВА СТАНИСЛАВ АНИКЕЕВ СТАЛ ГЕРОЕМ РАССЛЕДОВАНИЙ Руслан Тарпан СВАДЕБНЫЙ ГЕНЕРАЛ И ЛЮБИТЕЛЬ ПОРНО КЕНЕС РАКИШЕВ Мухтар Албязов Дикси Анна Левченко СКРЫВАЕТСЯ ОТ АРЕСТА РАЗВАЛИВАЕТСЯ

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.