logo

«Схеми»: В історії з Оманом саме Офіс президента недоговорював, приховував та дезінформував

Редакція програми «Схеми: корупція в деталях» висловила свою позицію щодо журналістського розслідування про Зеленського «Оманлива відпустка» та реакції на цей матеріал Офісу глави держави.

«Схеми»: В історії з Оманом саме Офіс президента недоговорював, приховував та дезінформував
«Схеми»: В історії з Оманом саме Офіс президента недоговорював, приховував та дезінформував

Про це повідомляється на сайті «Радіо Свобода».

Об этом сообщает Роспрес

Журналісти зазначили, що наразі чекають позов від Офісу президента щодо свого розслідування.

«Можливо, з позову ми зрозуміємо, що конкретно з озвученого в сюжеті, на думку ОП, є неправдою? Що Зеленський був в Омані? Що він повертався чартерним бортом 9H-VJN? Що саме цим бортом туди напередодні прилетів Патрушев із Москви? Що в Омані із Зеленським був Андрій Єрмак? Якщо ж у ОП хочуть спростувати зустріч Патрушева та Зеленського – то, по-перше, у матеріалі немає тверджень про те, що така зустріч відбулася. По-друге, позиція Офісу президента була повною мірою представлена у сюжеті», — повідомили в редакції.

На думку журналістів, «від початку у всій історії з Оманом саме Офіс президента не договорював, приховував та навіть, свідомо чи ні, дезінформував суспільство».

«То відпустка, то робочий візит, якщо відпустка – навіщо у ній Єрмак, якщо відрядження – чому таємне, "Зеленський терміново вилітає" – а вилітає тільки через 10 годин і так далі. Навіть така, здавалось би, дрібниця як президентський штандарт на Банковій, який був піднятий. Що мало сигналізувати громадянам про присутність глави держави в межах країни. Хоча він був за кордоном», — нагадали вони.

Журналісти зазначили, що в них залишилась низка питань, на які досі немає відповіді. Зокрема, як сталося, що до Оману прибув секретар Радбезу РФ, і тим самим літаком Зеленський повернувся до України.

«Також через вихід нашого матеріалу Офіс президента дозволив собі зробити публічний сигнал-застереження Суспільному мовнику, що важко тлумачити інакше, аніж тиск та втручання в редакційні справи», — додали в редакції «Схем».

Нагадаємо, у розслідуванні програми «Схеми: корупція в деталях» від 13 лютого говориться, що під час перебування президента Володимира Зеленського в Омані 8 січня туди ж прибув ексочільник російської ФСБ, нині секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев. А ввечері того ж дня, за даними видання, тим же бортом скористався пан Зеленський для повернення в Київ.

В Офісі президента заперечили зустріч пана Зеленського з секретарем Ради безпеки РФ. Також в ОПУ заявили, что вимагатимуть вибачень та спростувань через суд.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак розкритикував розслідування журналістів. За його словами, це «неправда від початку і до кінця».Джерело статті: “https://detector.media/community/article/174769/2020-02-14-skhemi-v-istorii-z-omanom-same-ofis-prezidenta-nedogovoryuvav-prikhovuvav-ta-dezinformuvav/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.