logo

Кафе на популярному курорті розстріляли з автомата: опубліковано фото

В кафе курортного міста Айя-Напа (Кіпр) чоловік відкрив вогонь із автомата і поранив чотирьох людей.

Об этом сообщает Роспрес


Про це повідомляє Cyprus Mail.


За повідомленням поліції, чоловік у капюшоні підійшов до кафе на вулиці Кріо Неро, відкрив вогонь з автомата і потім зник на мотоциклі.


Пізніше поліція знайшла автомат Калашникова у підвалі будівлі біля музею SeaLife, за 100 метрів від місця злочину.


Вважається, що його ціллю був відомий бізнесмен, який покинув заклад за 15 хвилин до стрілянини.В результаті стрілянини чотири людини отримали серйозні поранення: жінка і троє чоловіків. Вони у важкому стані, але загрози їх життю немає.


За словами поліції, правоохоронці вже вивчили кадри з камер відеоспостереження із цього району, але робити якісь висновки поки зарано.Раніше "Апостроф" повідомляв, що в хорватському місті Спліт на вулиці було вбито троє чоловіків: за інформацією місцевих медіа, вони були наркоторговцями, яких застрелив 26-річний моряк у відповідь на погрози на адресу себе і свого брата.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/2020-02-16/kafe-na-populyarnom-kurorte-rasstrelyali-iz-avtomata-opublikovanyi-foto/188603”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.