Роналду повторив рекорд Серії А у тисячному матчі в кар’єрі

Форвард "Ювентуса" Кріштіану Роналду допоміг своїй команді здобути перемогу в матчі 25-го туру чемпіонату Італії проти СПАЛа — 2:1.

Об этом сообщает Руспрес

Португалець відзначився голом на 39-й хвилині зустрічі, відкривши рахунок у поєдинку. На 60-й хвилині перевагу "Старої синьйори" подвоїв Аарон Ремзі, гості відповіли лише голом Андреа Петаньї на 69-й хвилині.

СПАЛ — Ювентус

Кріштіану забив у ворота суперників вже в 11-му матчі поспіль в Серії А, тим самим повторивши рекорд турніру. Раніше подібне досягнення встановив Габріель Батістута в сезоні-1994/95 і Фабіо Квальярелла в минулому розіграші Серії А.

Only 3 players have scored at least a goal in 11 league apps in a row in the Serie A history (considering the same Serie A campaign):

Gabriel Omar Batistuta in 1994/95
Fabio Quagliarella in 2018/19

— juliø (@baketerana) February 22, 2020

Примітно, що матч проти СПАЛа став для португальця тисячним у професійній кар’єрі.

Дубль "Спортинга" – 2 матчі

"Спортинг" – 31 матч

"Манчестер Юнайтед" – 292 матчі

"Реал" – 438 матчів

"Ювентус" – 73 матчі

Збірна Португалії – 164 матчі

Зазначимо, що в 1000 матчах Роналду забив 725 голів.

1000 – Cristiano #Ronaldo disputerà oggi contro la SPAL la sua gara ufficiale numero 1000 in carriera (tra club e Nazionale maggiore):

— OptaPaolo (@OptaPaolo) February 22, 2020
  • "Ювентус" гарантував собі лідерство в чемпіонаті за підсумками туру. Команда Мауріціо Саррі очолює турнірну таблицю з 60 балами.
  • Далі розташувалися "Лаціо" (56), "Інтер" (54) та "Аталанта" (45). Усі вони проведуть свої поєдинки 25-го туру пізніше.

Наступний матч "Ювентус" зіграє у середу, 26 лютого. Туринці у Франції зустрінуться з "Ліоном" в першій битві 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.