logo

Чиновник з Овруча витрачає усю зарплату на проживання в “Голубих озерах” (відео)

Голова Овруцької РДА Ярослав Чепурко проживає на базі відпочинку "Голубе озеро". За словами адміністратора, середня вартість оренди житла там становить 1000 гривень на добу. Водночас заробітна плата чиновника – 20 тисяч із копійками. Про це стало відомо активістам ГО "Стоп корупції", які зараз перебувають у місті та саме поспілкувались із паном Ярославом.

Об этом сообщает Руспрес

Відповідне відео оприлюднили на сторінці "Стоп корупції" у Facebook.

За словами голови правління організації Ігоря Бондарчука, Чепурко назвати ціну проживання не захотів.

"Ми зайшли до нього в кабінет з рядом запитань, пов’язаних із децентралізацією, місцевим заповідником та вирубкою тополь. Заодно запитали, де він раніше працював та чим займався (Ярослав Чепурко нещодавно обійняв посаду очільника РДА – ред.). З’ясували, що мешкає в Овручі на базі відпочинку "Голубе озеро". Там він орендує (бо сам з Рівненщини) будинок чи кімнату. Скільки це коштує – не сказав. Ми звертались до адміністратора і дізнались, що в середньому вартість доби становить 1000₴ Якщо порахувати – це 21 тисяча на місяць (лише робочі дні). А 20 з чимось у нього зарплата", – розповів він.

База "Голубе озеро" Фото: inventure.com.ua

При цьому правозахисник зазначив, що Чепурко розповів і про свій бізнес, яким займався раніше. За словами Бондарчука, посадовець був "м’ясником" – займався постачанням, а потім"із м’ясників став головою РДА".

Читати також:
За декларування недостовірної інформації екснардепа оштрафували на 50 тисяч грн
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/chynovnyk-z-ovrucha-vytrachaye-usyu-zarplatu-na-prozhyvannya-v-golubyh-ozerah-video/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.