logo

Папа Римський провів молебень на порожній площі Ватикану

Папа Римський Франциск один на порожній площі Ватикану виступив із зверненням до “Граду і світу” і відпустив всім гріхи. Про це повідомляє Vatican News, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Наголошується, що Папа провів молебень на порожній площі, яку закрили через коронавірус до 3 квітня. Зазвичай понтифік виступає з посланням до “Граду і світу” на такі свята, як Великдень і Різдво. Молитву духовного наставника супроводжував дощ.


Папа прочитав уривок з Євангелія від святого Марка про Ісуса Христа і його учнів, які потрапили в бурю.


“Густа темрява зібралася над нашими площами, нашими вулицями і нашими містами; вона захопила наше життя, наповнивши все оглушливою тишею і несамовитою порожнечею, яка зупиняє все; коли вона проходить, ми відчуваємо це в повітрі, ми помічаємо це в жестах людей, їх погляди віддають їх”, – сказав Папа.


Станом на сьогодні, 28 березня, у світі зафіксовано понад 600 тис. випадків зараження коронавірусом Covid-19. З них майже 28 тис. летальних.


Нагадаємо, в Україні кількість летальних випадків, зросла до 8. Всього зафіксовані 311 випадків зараження коронавірусом.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/papa-rymskyj-proviv-moleben-na-porozhnij-ploshhi-vatykanu.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.