logo

Сервіс таксі Gett буде судитися з Volkswagen


Компанія Gett, що надає сервіс таксі в Ізраїлі, Росії, Великобританії і США, подала судовий позов з вимогою стягнути з німецького Volkswagen компенсацію за невиконання ним своїх зобов’язань, повідомляє Handelsblatt.

Об этом сообщает Преступная Россия

Йдеться про дотримання умов контракту чотирирічної давнини. Тоді Volkswagen придбав 20% акцій Gett, пообіцявши вкласти в Gett $ 300 млн для успішної боротьби з іншими великими агрегаторами — Uber і Lyft. Однак, як зазначає ізраїльська сторона, що вже в 2018 році німецька компанія перестала цікавитися цим проектом і припинила вкладати в нього гроші.

Більш того, в Gett вважають, що насправді у Volkswagen не було планів розвивати компанію, а метою договору було вивчення принципу роботи агрегатора. Згодом німецька компанія використала отримані дані для створення власного сервісу таксі Moia, який заробив у Гамбурзі і Ганновері.

У свою чергу в Volkswagen відмова від роботи з Gett пояснювали тим, що перестали вірити в її успіх, повідомляло агентство Reuters. Зараз в німецькому концерні відмовляються коментувати претензії ізраїльтян.

Раніше повідомлялося, що концерн Volkswagen зупиняє роботу своїх заводів у мексиканських штатах Пуебла і Гуанахуато.

Автоконцерн Volkswagen вже несло великі збитки у вересні 2019 року. Тодіпроти підприємства висунули колективний позов понад 470 тис власників дизельних автомобілів марки Volkswagen. Власникам виплачували компенсацію за продаж автомобілів, на основі неправдивих даних про викиди.

А Європейський центробанк, як повідомлялося раніше, вже оголосив про масштабну програму скупки приватних і державних активів на € 750 млрд. Про те, чи готова фінансова система України до тривалого спаду світової економіки, читайте встатті Олени Коробковій "Без паніки: фінансова система України готова до будь-яких сценаріїв".


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/servis-taksi-gett-bude-suditisya-z-volkswagen-342702_.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.