Ярмоленко забив переможний гол “Вест Хема” у ворота “Челсі”

Український півзахисник “Вест Хема” Андрій Ярмоленко забив лондонському “Челсі” в матчі 32 туру англійської Прем’єр-ліги (3:2). Цей гол у лондонському дербі став переможним для “молотобійців”, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает Russiangate

Хавбек почав поєдинок на лаві запасних, на 78 хвилині за рахунку 2:2 вийшов на заміну замість Джаррод Боуена.

І трохи більше, ніж за десять хвилин українець приніс перемогу своїй команді, встановивши підсумковий рахунок.

У складі “Вест Хема” також відзначилися Томаш Соучек і Майкл Антоніо. За гостей дубль оформив Вілліан.

Це четвертий гол для Ярмоленко в нинішньому сезоні АПЛ.

“Челсі” йде на четвертому місці в турнірній таблиці, набравши в 31 матчі 54 очки. У “Вест Хема” 30 очок і завдяки цій перемозі команда піднялась на 16 позицію, відірвавшись від зони вильоту. “Молотобойці” перервали свою триматчеву серію поразок і триматчеву переможну серію “синіх”.