logo

У Дніпрі провалився ґрунт під гуртожитком

Зранку в неділю, 6 жовтня у мерії Дніпра зібралася надзвичайна комісія, до якої входять, зокрема, представники ДСНС, поліції та профільних міських служб, через ситуацію, яка склалась напередодні у другому гуртожитку Національного технічного університету “Дніпровська політехніка”, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает http://otgoloski.net“Так, протягом минулої ночі фахівці знімали відмітки руху гуртожитку Національного технічного університету „Дніпровська політехніка“. Надвечір 5 жовтня виявили зміщення будівлі на один сантиметр. Наразі її руху не зафіксовано. Приміщення відключили від комунікацій газо- та електропостачання. В яму засипали 25 кубометрів землі та 10 кубометрів бетону”, — повідомили у міській раді.


Зі слів представників комісії, проблематика, зокрема Нагірного схилу, відома.


“Нині планують обстежити всі прилеглі будівлі та дослідити тамтешні ґрунти. У тому числі перевірити небезпечні пустоти. Це зроблять за допомогою спеціального обладнання. Також хочуть встановити додаткові маячки на будівлю гуртожитку”, — йдеться в повідомленні.


Загалом, зазначають у раді, те, що сталося, — питання критичної інфраструктури міста.


“Коли фахівці зможуть зайти під будівлю гуртожитку „Дніпровської політехніки“ та оцінити наслідки пошкоджень, комісія визначить орієнтовно через 48 годин”, — повідомляють у міській раді.


Для студентів, що мешкають у другому гуртожитку, організовано тимчасовий штаб. Яке фінансування виділять на усунення проблеми та звідки братимуть кошти, буде відомо після остаточних висновків. Для цього зберуть робочу групу з технічних фахівців і спеціалістів із геодезії, а також фінансових експертів, котрі підіб‘ють вартість робіт.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/u-dnipri-provalyvsya-grunt-pid-gurtozhytkom.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.