logo

"Це буде ударом!" Лавров зробив скандальну заяву про зустріч Зеленського з Путіним

Москва допускає, що Київ вимагає скликати саміт в нормандському форматі, в ході якого зустрінуться президенти України і Росії Володимир Зеленський і Володимир Путін, для перегляду попередніх домовленостей лідерів.

Об этом сообщает http://krasnobykow.com

Як заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, російська сторона зробить все, щоб цього не допустити, передає ТАСС.

"Є відчуття, що українська сторона вимагає проведення нормандського саміту, щоб переглянути домовленості попередніх зустрічей лідерів Росії, України, Німеччини та Франції. Це буде просто ударом по репутації "нормандської четвірки", і ми зробимо все, щоб цього не допустити", — підкреслив він.

Путін і Зеленський

Путін і Зеленський

колаж

Новини
"Не говорить про перемогу": Зеленському дорікнули за меседж щодо Донбасу

"Коли нас починають звинувачувати в тому, що ми затягуємо проведення нормандського саміту, це спроба з дуже негідними засобами. Складається враження, що і підписання "формули Штайнмаєра" з якимись незрозумілими застереженнями, і те, що відбувається з розведенням — нерозведений сил і коштів в Петровському і Золотому, — все це пов’язано з тим, щоб загострити тему проведення саміту в нормандському форматі заради проведення самого саміту", — додав Лавров.

Як писав OBOZREVATEL, Зеленський назвав три головні пункти на переговорах з главою Росії Володимиром Путіним. Також він підкреслив, що перспектива проведення зустрічі в нормандському форматі повністю залежить від розведення сил і засобів на Донбасі.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-каналДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/quottse-bude-udarom-quot-lavrov-zrobiv-skandalnu-zayavu-pro-zustrich-zelenskogo-z-putinim.htm”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.